1232
1226
عنوان

کاش ب بچه م بیشتر شیر میدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 61 پست
زود بود حالا که گرفتی ولی ای کاش با دکتر مشورت میکردی تا وقتی که میتونستی شیرش میدادی بعد بدون عذاب ...

با شیشه شیر نمیخوره

.شیر خیلی کم میخوره

میتونم دوباره بدم بهش؟؟ دوشبه از شیر شب گرفتم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یارانش پرسیدند: چه کار کنیم که در دنیا راحت باشیم؟ پیامبر فرمودند:*دنبال چیزی میگردید که در دنیا اصلا وجود ندارد!!!!                                                              یا جابرالعظم الکسیر.... نقایص منو جبران کن
الهی بمییییرم ب نظرم یکی از سخت ترین چیزا برا مادره چقدر سخته بمیرم

قبول دارم 

من الان پسرم دو سال و چهار ماهه دو سالگی گرفتم از شیر اما هنوز میاد بوسشون می‌کنه بو می‌کنه هی دهنش میاره بخوره بعد میگه نه من دیگه بزرگ شدم نی نی نیستم 

اما خدایی خودم دلم کباب میشه حتی با اینکه دو سال دادمش

شما که حق داری عزیزم

ریزش مو منم داشتم نوک سینه هم به خاطر مک زدنشون حساس میشه طبیعیه ولی دلم نیومد بگیرمش

حالا هم اگر بارداری ضرر نداره، بهش باز شیر بده حداقل تا چند ماه دیگه

🌹خدایا عاقبت به خیرمون کن🌹
بهش فکر نکن اون بچه اس یادش میره یه ماه دیگه در عوض مجبور میشه خوب غذا بخوره 

آره خداکنه

فقط دعا کن خیلی کم شیر پاستوریزه میخوره خیلی اذیت میشم

ولی ماست میخوره ب نظرت عب نداره جایگزینش ماست بدم؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یارانش پرسیدند: چه کار کنیم که در دنیا راحت باشیم؟ پیامبر فرمودند:*دنبال چیزی میگردید که در دنیا اصلا وجود ندارد!!!!                                                              یا جابرالعظم الکسیر.... نقایص منو جبران کن

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

باز برو خدا رو شکر کن این همه مدت دادی من چی بگم که دلم کبابه.از بعد واکسن چهار ماهگی دیگه سینمو نگرفت فقط تو خواب تا نه ماهگی به زور تو خواب بهش شیردادم ولی از اون به بعد هر کار کردم نخورد فقط یه وعده تو خواب بهش شیر میدادم او ۱۸ماهگیم چون پرکاری تیروئید داشتم دکتر گفت شیر دادن قطع کن.البته من از اول چون شیرم کم بود دکتر شیر خشک کمکی تجویز کرده بود الان وقتی سرما میخوره عذاب وجدان میگیرم که من مادر خوبی براش نیستم

الهی بمییییرم ب نظرم یکی از سخت ترین چیزا برا مادره چقدر سخته بمیرم

فدات شم خدا نکنه آره بخدا 😔😔😔من بیشتر زجر کشیدم حتی اون ساکت میشد من گریم بند نمیومد اصلا نمیدونم چرا وابستگیش بیش از حد بود پستونک قبول نمیکرد با سرنگ بهش شیر خشک میدادیم😭😭

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
1156
قبول دارم  من الان پسرم دو سال و چهار ماهه دو سالگی گرفتم از شیر اما هنوز میاد بوسشون می‌کنه ب ...

الهییییی.... طفلییییی 

میشه شیر بدم خب؟

تقریبا تو ۲۴ ساعت شده یه وعده اونم غروب هر روز

چطور میتونم دوباره شیر دادنو شروع کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات شم خدا نکنه آره بخدا 😔😔😔من بیشتر زجر کشیدم حتی اون ساکت میشد من گریم بند نمیومد اصلا نمیدونم ...

الهی بگردم برات چقددر سختی کشیدی  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خداکنه فقط دعا کن خیلی کم شیر پاستوریزه میخوره خیلی اذیت میشم ولی ماست میخوره ب نظرت عب نداره ...

نه مهم اینه که لبنیات بخوره دیگه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
باز برو خدا رو شکر کن این همه مدت دادی من چی بگم که دلم کبابه.از بعد واکسن چهار ماهگی دیگه سینمو نگر ...

ای جااان دلم.... الهی بمیرم چقدر سختههه

خدا اجرت بده اینجوری فکر نکن اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ای خداااا کمک کن دیگه دل بکنه دارم زجر میکشم

وای همه این لحظه هارو درک میکنم من تو ۸ ۹ ماهگی از شیر گرفتمش دق کردم تا عادت کنم خودم حالم بد بود اون زود عادت کرد همه شیرین کاریهاش قلبمو درد میاورد از غصه من ناخواسته باردار شدم تا یک ماهو نیم با سورنگ و قاشق بهش شیر خشک میداادم شیشه نمیگرفت شبا بچم تا صب بدون شیر میخوابید من بیدار بالاسرش گریه میکردم 

8
چرا دوباره اقدام کردی واسه نی نی خب!!! 😐🤔🤦🤦

اقدام نبود

تقریبا خواسته ی خدا بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای همه این لحظه هارو درک میکنم من تو ۸ ۹ ماهگی از شیر گرفتمش دق کردم تا عادت کنم خودم حالم بد بود ا ...

ای خدااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهییییی.... طفلییییی  میشه شیر بدم خب؟ تقریبا تو ۲۴ ساعت شده یه وعده اونم غروب هر روز چطور ...

گفتم که اگر بارداری و برای خودت و جنین ضرر ندارهاره عزیزم دوباره بهش بده

با دکتر مشورت کن حتما

حداقل تا بیست ماهگی هم خوبه

کاری نداره سینت دربیار ببینه خودش میاد سمتش به همین راحتی شروع کن😊😊

بهش شیر بده و جفتتون لذت ببرید دیگه هم عذاب وجدان نداشته باش

هیییچ هم به حرف بقیه کار نداشته باش

فقط فکر خودت و بچه عزیزت باش😘

🌹خدایا عاقبت به خیرمون کن🌹
قربونت برم❤ میفهممت از ته قلبم حس میکنم چ دردی میکشی😭 بهش بده اگ میتونی😔

اگه انقدر پیش نرفته بودم دوباره میدادم....

ولی حیف ک دوهفته گذشته و دوشبه ک از شیر شب گرفتمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
گفتم که اگر بارداری و برای خودت و جنین ضرر ندارهاره عزیزم دوباره بهش بده با دکتر مشورت کن حتما حدا ...

میگن اینجوری بچه داغون میشه... عذاب میکشه

میگن اگه شروع کردی از شیر بگیری دیگه تا تهش برو... نمیدونم والا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اینجوری بچه داغون میشه... عذاب میکشه میگن اگه شروع کردی از شیر بگیری دیگه تا تهش برو... نمیدون ...

سوره بروج رو بخون چون بچه رو از شیر گرفتی صبورش میکنه،اسونتر میشه براش

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
اگه انقدر پیش نرفته بودم دوباره میدادم.... ولی حیف ک دوهفته گذشته و دوشبه ک از شیر شب گرفتمش

با دکتر مشورت کن عزیزم حالا ی وقت این وسطبچه از لحاظ روحی لطمه نخوره..من از شیر گرفتنو تجربه ندارم.

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

وقتی مادر بارداره هم برای خودش ضرر داره هم برای بچه اش.اینو از مامانم شنیدم نمیدونم درسته یا نه.منظورم اینه چاره ی دیگه ای نداشتی که عذاب وجدان بگیری.منم چون با داداشم دوسال فرقمه نتونستم کامل بخورم 

1220