2726
عنوان

پشيموني🥺

316 بازدید | 39 پست

سلام بچه ها هفته پيش عروسي دختر داييم بود شوهرم ٢ تومن داد واسه خودم و دخترم دو دست لباس مجلسي خريدم حالا واسه عيد بايد مانتو هاي قبلمو بپوشم😫😫

پشيمونم چرا واسه عروسي يكي ديگه اينقد خرج كردم كاش به جا مجلسيا مانتو ميگرفتم توروخدا يكم دلداري بدين اعصابم خورده😭😭😭

حقته،،،این دلداری من😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه دلداری فایده ای نداره 😁

چ اشکال داره مانتوهای قبلتو بپوش

منم قراره اینکارو کنم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

پشیمانی سودی نداره اشتب کردی خواهرم 

ولی عب نداره ب ابن فک کن اون شب عروسی چقد با دخترت درخشیدین با لباسای خوشگل تون

لذت اون شب و یاد آوری کن تا یادت بره برا عید مانتو جدید نداری 😊

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
دیگه دلداری فایده ای نداره 😁 چ اشکال داره مانتوهای قبلتو بپوش منم قراره اینکارو کنم 

همش حساب ميكنم به جاشون ميتونستم چنتا مانتو و ... اينا بگيرم بدتر اعصابم خورد ميشه😆😆

خب اینترنتی خرید میکردی خیلی به صرفه تره

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

عیبی نداره عزیزم

عوضش برا اون لباس مجلسیا کلی ذوق داشتی

انشالله چند ماه دیگه میخری دیر نمیشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
۲تمن رفتی چی خریدی؟ اونم عروسی نزدیک نبوده که حالا اشکالی نداره درس عبرت شد برات

واقعان خودم همش دلداري ميدم ميگم تا چن سال ديگه لباس محلسي نميخرم كار ديگه كه از دستم بر نمياد☹️

ولخرجی کردی حالا اینم عاقبتش😁اینم دلداری من😜😜 اشکال نداره بابا بپوش کی ب کیه آخه لباستو تو مجالس ...

بخدا شايد مجلسيارو سالي يبارم نپوشم قبليام بود جوگير شدم دوباره خريدم🥴

2 میلیون برای لباس مجلسی دادی که دوبار بیشتر نمیپوشی؟؟ 

چه بی فکری کردی!!

اشکال نداره دیگه همون قبلیات و بپوش

من برای دخترم همون لباسی رو تنش میکنم که یبار تو مجلس عقیقه اش پوشیده

چون هم خوشگل و نویه هم کوچیک میشه و بلا استفاده

خیلی سخت نگیر

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
منم مانتو نخریدم و میخوام یکی از مانتوهای جلو بازم رو بپوشم. اخه از لباس بارداری بدم میاد برا همینم ...

منم تو بارداري فقط يه دست گرفتم همونو ميپوشيدم هميشه باهاش راحت بودم

2706