2703
2553
عنوان

واکسن 6 سالگی

125 بازدید | 10 پست

خانما واکسن 6 سالگی زو همون موقع باید زد یا قبل مدرسه من دخترم 6 سالش شد الان چیکار کنم یادم رفت میشه بعد عید دیر نمیشه فکر کنم همه قبل مدرسه میزنن 

دیر نمیشه، همون تابستون بزن

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید قبل از هفت سالگی زده بشه بین شیش تا هفت ولی نباید بزاری هفت سالش کامل بشه بهداشت بری همینو بهت میگن

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2720
باید قبل از هفت سالگی زده بشه بین شیش تا هفت ولی نباید بزاری هفت سالش کامل بشه بهداشت بری همینو بهت ...

یهو استرس گرفتم لباس پوشیدم همین امروز ببرم ولی گفتم گناه داره یه وقت ورمی چیزی کنه تو عید تازه مریص هم هست 

2714
مطمعنی تو رو خدا یه ماه دیر میشه تا آخر تعطیلات میترسم مطمعنی 

ولا من خونم جفت بهداشته هروقت پسرمو میبرم برا چکاب دقیقا شهریورماه واکسن کلاس اولیارو میزنن حالا بازم بپرس مطمئن شی

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋