2737
2734
عنوان

دیشب رفتیم خریدبانامزدم😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 47 پست
چه نامزد پرروییه والا ما که زن و شوهریم من میگم میخوام برات هدیه بخرم باهم میریم اصرار اصرار که خود ...

من میرم براشوهرم کادو بخرم خودشو نمیبرم ولی کارتشو میبرم😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
چه نامزد پرروییه والا ما که زن و شوهریم من میگم میخوام برات هدیه بخرم باهم میریم اصرار اصرار که خود ...

اتفاقااونجاازهمه ی کتا گرون تربود

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه پروههه

اگرم میخواست خودش باید میگفت ناراحت نمیشی گرونه رو بردارم بقیش خودم برآرم 

حالا که نگفت خوبش کردی 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
من میرم براشوهرم کادو بخرم خودشو نمیبرم ولی کارتشو میبرم😁

نه اخه مثلا شلوار و کت و اینا خب بهتره خودش باشه

البته من از کارت خودم حساب میکنم اما با این حال میگه چه فرقی میکنه از این جیب به اون جیبه

2728
نه اخه مثلا شلوار و کت و اینا خب بهتره خودش باشه البته من از کارت خودم حساب میکنم اما با این حال می ...

بعدازدواج که همه چیروخودش بایدبخره...الان ولی عقدیم دیگه بابام پول میده واسش گاهی اوقات هدیه میخرم

2738
خوب مشکل چیه؟  شما خواستی کت بخری ، ایشون کت گرونتر انتخاب کرده، شما گفتی بقیشو خودت بزار ایشو ...

خودش چیزی واسه خودش میخره ارزون میخره من میخوام بخرم گرونشوبرمیداره

تهرانی؟ والا ما پنجشنبه رفتیم برای همسرم کت بگیرم ارزونترینش 1400 بود که تازه تابستونی و بدون آستر ...

نه ماپایین شهریم😁😁😁

خب اشکالی نداره متاسفانه بعضی مردها یه سری اداب اجتماعی و نمیدونند به مرور یاد میگیرن

شوهر ایشون کدوم آداب اجتماعی رو نمی دونسته؟

چون منم با دوستم تعارف نداریم، یه بودجه ای دارم، بیشتر بخواد خودش پول میزاره

بعدازدواج که همه چیروخودش بایدبخره...الان ولی عقدیم دیگه بابام پول میده واسش گاهی اوقات هدیه میخرم

چی بگم از نظر من عقد یعنی ازدواج یعنی بخوای خیلی سنتی بری جلو حتی باید بهت نفقه هم بده (من خودم قبول ندارم) 

خدا کمکت کنه با این شوهر پرتوقع

2706