2726
عنوان

دیشب رفتیم خریدبانامزدم😞😞😞

1398 بازدید | 47 پست

واسه عید وروزمرد گفتم یه تک کت بخرم یدونه پسندیدم شد۳۵۰تومن(همینقدرپیشم بود)ولی نامزدم گفت من اون ۵۰۰تومنیرومیخوام....من رفتنی خریدانقدر درکش میکنم....منم گفتم من همینقدر دارم پس بقیشوخودت بزار😐

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب کردی

چ معنی داره خانما کادو گرون بخرن والا

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
اخرش چی شد؟

چ امضای قشنگی با اجازت کپیش میکنم😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

چه نامزد پرروییه

والا ما که زن و شوهریم من میگم میخوام برات هدیه بخرم باهم میریم اصرار اصرار که خودش حساب کنه

حتی طفلکم حلقه اش رو هم خودش حساب کرده بود بعدا خودم به زور پولشو دادم بهش

به اینا هم میگن مرد!!!

حالا اینا رو ول کن چجور کتی بوده که فقط 500 بود قیمتش بگو ما هم بریم از اونجا بخریم

چه نامزد پرروییه والا ما که زن و شوهریم من میگم میخوام برات هدیه بخرم باهم میریم اصرار اصرار که خود ...

اره والا دوست پسرم منم اينطوريه تازه دوست پسره 

ميگ تو سركاررنميري ك ازت توقع داشته باشم

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2706