2726

مامانم میگه نه شوهرم میگه هر طور دوس داری و 700 تومن باید بذارم روش وامروز چک داره مامانم میگه نکن شوهرم ولی امروز گفت برو بخر عیبی نداره منم بخاطر حرف مامانم گفتم ن شوخی کردم اما همش اون انگشتره میاد تو ذهنم

خدایاشکر🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظر منم اونی که دوست داری و دلت میخواد بخر که با هربار دیدنش لذت ببری نه اینکه هربار ببینیش بگی م ...

انگشتر الانمم قشنگه و یکم سبک تره نسبت ب اون. اون سنگین تره انگشتر نشونم بوده

خدایاشکر🌹
انگشتر الانمم قشنگه و یکم سبک تره نسبت ب اون. اون سنگین تره انگشتر نشونم بوده

عزیزم مبارکت باشه من یادم انگشتر نشونم خیلی باب میلم نبود آخرش بعد 5 سال فروختمش به نظر من بهترین کار اینه که چیزی که دوست داری و به دلته بخری من بعد اینکه فروختمش رفتم انگشتر باب میلم خریدم ولی خب اون حس اولیه رو هیچوقت نداره دیگه برای آدم.

عزیزم مبارکت باشه من یادم انگشتر نشونم خیلی باب میلم نبود آخرش بعد 5 سال فروختمش به نظر من بهترین کا ...

یعنی چی اون حس اولیه ؟؟ منم میگم با خودم بد نیس برم عوض کنم ولی دوس دارم سنگین تره رو بخرم ب چشمم خودمم قشنگ بود اخه

خدایاشکر🌹
یعنی چی اون حس اولیه ؟؟ منم میگم با خودم بد نیس برم عوض کنم ولی دوس دارم سنگین تره رو بخرم ب چشمم خو ...

عزیزم برو همونو بخر به همسرتم با زبون و مهربونی بگو که اونو بیشتر دوست داری قطعا اون بنده خدا هم دلش میخواد چیزی رو داشته باشی که دوسش داری .

منظور من اینه 5 سال انگشتری دستم میکردم که خیلی باب میلم نبود بهتر بود از اول عوضش میکردم