2737
2734
عنوان

سل فری (نیفتی)دی ان آ جنین

148 بازدید | 5 پست

خانوما تورو خدا آزمایشهای معمولی غربالگری رو ندین. سعی کنیم مستقیم سل فری بدین درسته هرینش زیاده ولی مطمئن تره این آزمایش خونهای غربالگری تو ایران به هیچ دردی نمیخورن نه میشه به منفیشون دل خوش کرد نه مثبتشون با اعصاب و روان خودتون بازی نکنین

من که کار به اونجاها نرسید همون اول کار قلبش تشکیل نشد سقط کردم بعدش همین ازمایش سل فری خطا نداره&nb ...

عزیزم سقط خیلی سخته امتحان با بچه خیلی سخته.  امروز پریود شدم و تو عکس پروفایل یکی از فامیلامون دیدم بچه اش دیروز بدنیا اومده نوشته زمینی شدنت مبارک خیلی گریه کردم چقد از اول زندگیم التماس خدا کردم که با بچه امتحانم نکنه. 

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که کار به اونجاها نرسید همون اول کار قلبش تشکیل نشد سقط کردم بعدش همین ازمایش سل فری خطا نداره&nb ...

به خاطر سقطت متاسفم عزیزم منم داشتم خیلی سخته حتما پیگیری کن علتش مشخص بشه من پیش رزاقی میرفتم از ایران رفت الان رفتم پیش عارفی مشکل ایمنی انعقادی داشتم حتما پیگیری کن برای بارداری مجدد

آزمایش سل فری با وقت 99.9 درصد دقت الان تو تمام کشورهای اروپایی و امریکایی جایگزین غربالگری شده

2731
به خاطر سقطت متاسفم عزیزم منم داشتم خیلی سخته حتما پیگیری کن علتش مشخص بشه من پیش رزاقی میرفتم از ای ...

ممنون عزیزم تا 2ماه دیگه دکتر گفته صبر کن ومنم احتمالا همون سل فری میرم چون غربالگریها هم استرس داره هم یک ذره نتیجش مشکوک باشه میفرستن سل فری پس همون بهتر که از اول سل فری بدیم 

خدایا شکر 
ممنون عزیزم تا 2ماه دیگه دکتر گفته صبر کن ومنم احتمالا همون سل فری میرم چون غربالگریها هم استرس داره ...

ان شا الله به سلامتی عزیزم اینبار باردار بشی و تا آخرش با لذت و عشق باشه ....

بهترین کار رو میکنی خودت به دکتر پیشنهاد بده تا برات بنویسه 

...