2726

دلم واست تنگ شده بود عزیزم

اگه رفلکستو درمان کنی التهابتم خوب میشه اونجا شیرین بیان گیرت میاد؟!گوشت قرمز و گوجه فرنگی و سرخ کردنی نخور اصلا

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره حسته شدم درد دارم قفسه سینه

الهی عزیزم😢پسر منم ریفلاکس پنهان داره دو سالشه بیچاره تا چند وقت پیش هر ی ساعت از خواب پا میشد جیغ میزد😭😭دکتر طب سنتی برو ان شاءالله جواب میگیری..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

عزیزم مری من به حدی ملتهب بود که بعد از آندوسکوپی مری خونریزی کرد و یک هفته داروهای خیلی قوی و با دوز بالا برای کنترل خونریزیش میخوردم

تجربه به من میگه اگه خیلی به بیماری فکر کنی و روش تمرکز کنی روند درمانش هم خیلی کند میشه

درمان کن اما خیلی تمرکز نکن که آیا الان که اینو بخورم چه حالی میشم

عزیزم مری من به حدی ملتهب بود که بعد از آندوسکوپی مری خونریزی کرد و یک هفته داروهای خیلی قوی و با دو ...

شما خوب شدین چند وقت دارو خوردین خوب شدین عزیز حسته شدم ازبس مریضی کشیدم

من با رفلاکس دو سال زندگیمو حروم کردم.تقریبا افسرده شده بودم.

ولی بعد از خونریزی مری تصمیم گرفتم اینقد بهش فکر نکنم باور میکنی بیشتر خودم بزرگش کرده بودم و اونقدرا هم غیرقابل درمان نیست؟

من نکسیوم خارجی میخوردم،دمپریدون و گاهی بیسموت.این اواخر هم یه شربتی هست که میگن درمان قطعی و آخر رفلاکسه.تو شهر ما نبود و یه داروخانه از تهران برای خواهرم پست کرد

ولی یکمی گرونه

من با رفلاکس دو سال زندگیمو حروم کردم.تقریبا افسرده شده بودم. ولی بعد از خونریزی مری تصمیم گرفتم ای ...

بخشید زیاد میپرسم اسم شربت چه است عزیزم مریم التهاب شدت کرده 

الان اسمشو یادم نیست

به خواهرن مسیج میدم جواب داد حتما ریپلای میکنم

عزیزم بهت توصیه میکنم از لحاظ روحی شرایطتو عوض کنی به شکل عجیبی موثره

من خودم این درد رو داشتم و میدونم چقدر دردناکه 

دمنوش بابونه هم خیلی خوبه، اگه مشکل دیابت نداری با شیرین بیان یکمی قاطی کن و دم کن شبا قبل از خواب یه فنجون بخور

به زودی زود خوب میشی

الان اسمشو یادم نیست به خواهرن مسیج میدم جواب داد حتما ریپلای میکنم عزیزم بهت توصیه میکنم از لحاظ ...

ممون عزیز بچه کوچک دارم بد درد خودت خوب شدی بعد دارو را استفاده کردی 

ممون عزیز بچه کوچک دارم بد درد خودت خوب شدی بعد دارو را استفاده کردی 

من با این دارو درمان نشدم

این دارو تازه اومده و مشکل من برای ۶ ۷ سال پیشه

خواهرم مشکل رفلاکس داشت و دکتر این دارو رو براش تجویز کرد و گفت درمان آخره و با این حتما باید خوب بشی

البته در کنار پرهیز غذایی

به فاصله نیم ساعت قبل از غذا و یک و نیم ساعت بعد از غذا آب نخور، بعد از غذا دراز نکش،ترشیجات سرخ کردنی شکلات و غذای سنگین نخور،شبا هم زیر سرت بلند باشه

خواهر من یک ماهه خوب شد و اونم خیلی اذیت میشد

2706