2733
2739
عنوان

تئوری من راجع ب مادر شوهر😅

445 بازدید | 26 پست

من یه تئوری دارم که مادرشوهری ک نمیتونه ب عروس اعتماد کنه و همش سعی در تخریب اون داره و فکر میکنه ک عروس حیله گر هست خودش دقیقا با حیله زندگیشو جلو برده و حالا ک بچش بزرگ شده و زن گرفته میترسه ک پسرشم گیر یکی مث خودش بیوفته و چون دیگه مادر شده میخواد بیاد پسرشو از دست زنی مثل خودش نجات بده 😁

و در این مسیر بازم از حیله و مکر استفاده میکنه! 😉

یه جورایی کافر همه را ب کیش خود پندارد.

اسیب این رفتار اینه ک اولا ارامش زندگی پسرشو بهم میزنه دوم اینکه به عروسی ک تازه زندگیشو شروع کرده چیزهای بد رو یاد میده!

اکثر مادر شوهرها نمیدونن ک رفتار خوب و درستشون چطور باعث رشد و اموزش ب عروس میشه و رفتار بد چطور میتونه یه نسل رو خراب کنه! 

میشه با دیدبانی از راه طوری ک جنگ قدرت ایجاد نکنه همراه پسر و عروسش باشه! 

تئوری مادر زن در آینده نزدیک 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا

هرکار که خودشون میکنن به دیگران نسبت میدن و ادعاشون میشه از این عیب پاک پاکن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2731
2738
من فکر میکنم الان تو نسل جدید بیشتر عروسان که دارن اذیت میکنن.نادرشوهرم دفاع میخواد بکنه از خودش اوض ...

علتش میدونی چیه؟ 

همون قسمت نسل هست ک گفتم! با کارهای مادرشوهرهای قبلی نسل جدیدی از عروس ایجاد شده ک  روند بهترین دفاع حمله است رو پیش گرفته! 

البته بازهم درصد مادرشوهر های بد همچنان گوی سبقت رو ربوده است!. 😋

2706