2726
عنوان

خانمای عزیز به نظرتون خودمو کوچیک کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 106 پست

من بہ عموی ھمسرم کہ ھیچ حتی بہ پدرشوھرم روم نمیشہ از ۹شب بہ اونطرف پیام بدم۔۔۔نمیدونم چرا بعضیھا برای مقام زن بودنشون ذرہ ای ارزش قائل نیستن

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم التماس کرد که من اروم شم.وگرنه دختره التماس میکرد که به مدیرش چیزی نگم

نمیدونم بخدا من اگه جای شما بودم برای حذف اون زن از دور و بر شوهرم هرکاری میکردم اینجور ادما بیکار نمیمونن مطمئن باش جای دیگه کار پیدا میکنه به سرعت

2728
تعجب میکنم از خانمایی که تایید میکنن این برخورد رو. اخه ه کم منطقی باشم خوبه . یه خانم الکی که شاید ...

خانم گل.5 شنبه خونمو دزد زد و 60 میلیون طلا برد ازم.همه زندیگیمو ریخت بهم اینقدر تو حالت افسردگی بودم و هستم که تصورش سخته.دیشب خونه رو مرتب کرد با حالت خوش اومدم بخوابم باز این دختره پیام داده بود اینم با چه وضعی اگر از خدا نمیترسیدم عکسشو میذاشتم ببینی و درکم کنی.بار اولشم نیست.شوهر منم براش خیلی مورد مناسبیه من خودم میدونم دنبال تور کردنن.با اون پیام دادنش و لحنش صد درصد پسر پیغمبرم بود گولشو میخورد.شوهرمم باید مینشست سر جاش.همه جنبه ی رفتار خوبو ندارن تو روی همه بخنده

نمیدونم بخدا من اگه جای شما بودم برای حذف اون زن از دور و بر شوهرم هرکاری میکردم اینجور ادما بیکار ن ...

خیلی التماس کرد دلم سوخت.من اگر زنگ بزنم به مدیرش صد درصد در عرض یک ثانیه اخراجه.نمیدونم چیکار کنم

یکم عجله کردی باس یکم مدرک جمع میکردی بیشتر اطلاعات میگرفتی ببینی شوهرت بهش نخ میده یا نه چه ادم های ...

نخ نمیده من خودم با شوهرم 7 سال دوست بودم ریز و بمشو خوب میدونم.ولی شوهرم با مرد و زن و بچه با گدا و ثروتمند خوبه اصلا براش فرقی نداره ادما کین و چین.

من بہ عموی ھمسرم کہ ھیچ حتی بہ پدرشوھرم روم نمیشہ از ۹شب بہ اونطرف پیام بدم۔۔۔نمیدونم چرا بعضیھا برا ...

کاش پیام داده بود عکس پروفایلش از صد تا بفرما بدتره.شما خودتو مقایسه نکن گلم  مگه اینا زنن؟!!

کاش پیام داده بود عکس پروفایلش از صد تا بفرما بدتره.شما خودتو مقایسه نکن گلم  مگه اینا زنن؟!!

شوهرمن رفته ماموریت بایه خانومی بعدزنه عقب ماشین برای خودش توراه درااازکشیده خوابیده هنوزبرام عجیبه 

انگارنه انگارفضای مهندسیه نه دیسیپلینی نه چیزی کلابعضی زنابه اسم همکار همکار همه چی وزیرپاگذاشتن 

🍦
کاش پیام داده بود عکس پروفایلش از صد تا بفرما بدتره.شما خودتو مقایسه نکن گلم  مگه اینا زنن؟!!

درستہ ھمینا اسم چھارتا دیگہ زنو بد کردن کہ بعضی وقتھا از زن بودنمون خجالت بکشیم۔۔۔دعا میکنم بہ آرامش برسی عزیزم و ان شاءاللہ ھیچ وقت ھمسرت ازت دور نشہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

منم امشب خواب دیدم شوهرم با یکی در ارتباطه صب میخواستم خفش کنم

خوب کردی عزیزم من جات بودم انقد میزدمش تا بدونه به زن نمیتونه نگاه کنه چه برسه کار دیگه امان از این دخترای و زنا چه خونه هایی خراب نکردن

شوهرم قیافش خیلی خوبه خودمم خیلی خوبم.موقعیت شوهرم عالیه همه دنبالشن.بار اول دومم نیست پیام داده بود ...

عزیزم من فقط نظر میدم ببخشید ولی خوب میبود ک شوهرتو اجیر میکردی باش تند حرف بزنه نه خودت من همیشه میگم اصن ادم نباید بره دنباله اونوره قضیه باید اینوره قضیه ک شوهره شمایتو ملتفت کنه چون اینو باش تند حرف زدی بعدی رو چی!!!! نه اینکه خدا نکرده چیزی باشه اما بهتر میبود پیش شوهرت ب اصطلاح کوچیک بشی نه پیشه اون من در کل نمیپسندم ک زن بیاد با ی زن دیگه بحث کنه شوهره این وسط هیچکاری نکنه! 

2706