2737
2734
عنوان

خانمای عزیز به نظرتون خودمو کوچیک کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 106 پست
برای منم پیش اومده ولی من به شیوه ی خودم رفتار کردم مثل‌شما تند نرفتم. از طرف شوهرم یواشکی براش پیام ...

شوهرم قیافش خیلی خوبه خودمم خیلی خوبم.موقعیت شوهرم عالیه همه دنبالشن.بار اول دومم نیست پیام داده بود از ترس من پاک میکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدشم شوهرم تا صبح التماس کرد که بخدا فردا جلوی روی خودت زنگ میزنم به مدیرش خودت با مدیرش صحبت کن اخ ...

خیلی التماس کرد نشونه خوبی نیستااااا برو دم مغازشون و به مدیرشون بگو حتما

2728
به نظرم برو با صاحب كارش صحبت كن ردش كنه بره اينجور زن ها دور و بر همسرت نباشن خيلي بهتره جهنم كه بي ...

شوهرم گفت خاک بر سر من که رفتارم باعث شده این فکر بد کنه.ادمش میکنم.من یک ساعت التماسش کردم چیزی نگه به مدیره دختره.وگرنه کافیه یه تماس بگیره کله پرسونل شرکتشو باهم عوض میکنه.خیلی التماس کرد دلم سوخت.شوهر من یه احمق سادس میدونم رفتارش باهمه خوبه با هزاران زن در ارتباطه این عوضی هول برش داشته.استیکراش روانمو بهم ریخت

خیلی التماس کرد نشونه خوبی نیستااااا برو دم مغازشون و به مدیرشون بگو حتما

شوهرم التماس کرد که من اروم شم.وگرنه دختره التماس میکرد که به مدیرش چیزی نگم

لباس لختی ک پروفایلشونه.. اونم متن اماده فرستاده الکی بزرگش نکنیم.. اره من چندتا همکارام پروفایلاشون ...

عزیزم  من اگر بخوام برای همکار آقا متن بفرستم ..صد بار از روش میخونم که تعبیر بدی نکنن ...والا مردای امروزی که نزده برات میرقصن دیگه خیلی باید ساده باشی که فکر کنی بدون منظور فرستادن ....

2738
شوهرم گفت خاک بر سر من که رفتارم باعث شده این فکر بد کنه.ادمش میکنم.من یک ساعت التماسش کردم چیزی نگه ...

اشتباه كردي اون از اونجا بايد بره تا هر دقيقه چشم تو چشم نشن از فردا هم مياد زبون ريزي كه ببخشيد و گريه و ناله و خودش رو تو دل شوهرت جا ميكنه فردا همون شوهرتمياد به تو گير ميده چرا دلش رو شكستي اون منظور نداشته

منو پسرام   
شوهرم گفت خاک بر سر من که رفتارم باعث شده این فکر بد کنه.ادمش میکنم.من یک ساعت التماسش کردم چیزی نگه ...

حواست به همسرت باشه احتمال داره دست پیش  گرفته پس نیفته  تا از جانب اقا اوکی نباشه هیچ دختری ساعت ۱ بامداد پیام نمیده

با دلسوزیت اینجور زنها میدون براشون باز میشه 

ی بار برای این جلافتاش اخراج بشه حساب کاردستش میاد

با عکس لختی به همکار مردش پیام نمیده اه اه چندش

چرابايد فروشنده مغازه ديگه شماره شوهرت رو داشته باشه كه بهش پيام بده اونم چه پيامي  به مردي ك ...

کار شوهرم اقتضا میکنه.خیلیا براش سوسه میان این قبلا هم پیام داده بود اونم چه ملوسانه.بدش نمیاد یه کیس خوب تور کنه

عزیزم  من اگر بخوام برای همکار آقا متن بفرستم ..صد بار از روش میخونم که تعبیر بدی نکنن ...والا ...

همه که مثل شما محترم نیستن عزیزم همه جور ادمی داریم. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
حواست به همسرت باشه احتمال داره دست پیش  گرفته پس نیفته  تا از جانب اقا اوکی نباشه هیچ دخت ...

دقيقا وقتي يك شب پيام ميده يعني كه خيلي به خودش اجازه ورود ميده از جانب شوهرت هم خيالش راحته

منو پسرام   
2706