2726
عنوان

خانمای عزیز به نظرتون خودمو کوچیک کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 106 پست
بین همکارا طبیعیه 😮😮😮😮با لباس لختی به مرد راستین زندگی تبریک بگن ؟؟،،،

لباس لختی ک پروفایلشونه.. اونم متن اماده فرستاده الکی بزرگش نکنیم.. اره من چندتا همکارام پروفایلاشون خیلی ازادن

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای منم پیش اومده ولی من به شیوه ی خودم رفتار کردم مثل‌شما تند نرفتم. از طرف شوهرم یواشکی براش پیام فرستادم

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
عزیز دلم اصلا همکار شوهر من نیست زورم گرفته بود به شوهر من گفت همکار.این یه فروشنده سادس.ربطشون بهم ...

پس اومده خودشیرینی کنه... نگران نباش.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
برای منم پیش اومده ولی من به شیوه ی خودم رفتار کردم مثل‌شما تند نرفتم. از طرف شوهرم یواشکی براش پیام ...

چی فرستادی؟ شوهرت نفهمید؟ 

این جور آدما دل سوختن ندارن اینا اگر دلشون واسه کارشون و خودشون میسوخت   میشستن سرجاشون مثل اد ...

بخدا ساعت یک و نیم شب با چنان نازی حرف میزد وقتی صدای منو شنید صداش عوض شد.اولش حواست توجیح کنه بعدش که رفتار منو دید کلا التماساش شروع شد.

تعجب میکنم از خانمایی که تایید میکنن این برخورد رو. اخه ه کم منطقی باشم خوبه . یه خانم الکی که شاید هیچ جایگاهی هم نداشته باشه امده شوهر شما رو به بزرگی یاد کرده . بعد در همون حین شما ایشون رو در حد مرگ تحقیر میکنید . مردها غرور دارن. مخصوصا پهلو خانماشون باید همیشه بزرگ باشن. تازه شوهر شما که کاری نکرده .حالا شاید باید یه کم سرسنگینتر باشه ولی در حدی نبوده که بخ اد اینجوری له بشه . نصف شب از تو خواب !!!- 

بعدشم شوهرم تا صبح التماس کرد که بخدا فردا جلوی روی خودت زنگ میزنم به مدیرش خودت با مدیرش صحبت کن اخ ...

چرابايد فروشنده مغازه ديگه شماره شوهرت رو داشته باشه كه بهش پيام

بده اونم چه پيامي 

به مردي كع مقام راستين مردي را درك كرده😐اين يه پيام عادي هم نيست اخه

منو پسرام   
این جور آدما دل سوختن ندارن اینا اگر دلشون واسه کارشون و خودشون میسوخت   میشستن سرجاشون مثل اد ...

به نظرم برو با صاحب كارش صحبت كن ردش كنه بره اينجور زن ها دور و بر همسرت نباشن خيلي بهتره جهنم كه بيكار شد

منو پسرام   
2706