2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من امسال اخرین سالیه میتونم کنکور بدم و اصن نمیتونم بخونم انگیزه ندارم

زبونم لال قبول نشم کل فک و فامیل زر مفت میزنن  اولم زنعموم میگه ما7تا بچه ب ی جایی رسوندیم بهترین دانشگاه و رشته اونوقت اینا یدونشونم نتونستن

فکر اینکه باز شرمنده مامان بابام بشم و اونام تو فامیل شرمنده شن داره دیوونم میکنه

وام گرفتیم خونه بسازیم ولی با این گرونی اصن نمیتونیم ی وامم افتاده ب گردنمون. مامانم همش غصه میخوره

شاید از نظر بعضیا چیزی نباشه ولی واسه من واقعاا بزرگترین دغدغه  و مشکلاتمونه

میشه واسه قبولیم  یه صلوات بفرستین?

منم بدبختم شدید.اما الان راجبش صحبت نمیکنم.فقط بهت بگم اگه من باهات حرف بزنم دیگه نمیگی هیچکس مثل من نیست.تازه شاید حسه خوشبختی هم بهت دست بده 

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
من امسال اخرین سالیه میتونم کنکور بدم و اصن نمیتونم بخونم انگیزه ندارم زبونم لال قبول نشم کل فک ...

اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم
من امسال اخرین سالیه میتونم کنکور بدم و اصن نمیتونم بخونم انگیزه ندارم زبونم لال قبول نشم کل فک ...

منم دوران پشت کنکور خیلی مضخرفی داشتم. .خانوادم خیلی اذیتم کردن اونایی که باید پشتم میبودن...

فرستادم برات

منم بدبختم شدید.اما الان راجبش صحبت نمیکنم.فقط بهت بگم اگه من باهات حرف بزنم دیگه نمیگی هیچکس مثل من ...

ان شاءالله هرچی که تو بهش میگی بدبختی تموم شه...و اون روی زندگی خودشو بهت نشون بده

ان شاءالله هرچی که تو بهش میگی بدبختی تموم شه...و اون روی زندگی خودشو بهت نشون بده

فدات شم مهربونم.مرسی عزیزه دلم.ایشالا تو هم به هرچی میخوای برسی

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
2706