2410
2553
عنوان

زودترین زمانی که بی بی چک خاتون مثبت شد کی بود؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5613 بازدید | 43 پست
بزار دو سه روز از زمان موعدت بگه بعد بزن اگر هاله داشت برو  ازمايش كه بتا بالا رفته باشه

میفته عید

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چند دقیقه گذشته ازش؟ عقب انداختی ؟

نه دوره ام۳۰روزس ۲۷سیکل تست زدم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2714

عزیزم اگه خطی باشه زیر تست باید باشه 

اما من اینو منفی میگم 

از رو تجربه کاری 

شما باید عقب بندازی

بعد تست برای تا پنج مین بمونه بعد بخونی 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
نه دوره ام۳۰روزس ۲۷سیکل تست زدم

صبر کن پس 

الکی خودت درگیر نکن بزار یه روز گذشت بزن ایشالا مثبت بشه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
چه مارکی قیمت چند

من خونم پاسدارن سمت ساقدوش یه مارک خارجی قیمت ۸۰۰۰ تومنه خودکاریه الان ۱۰ ماه دارم اقدام میکنم هر ماه مدیکور میخرم مثبت میشه ولی سه ماه که دو روز به پریودی میخرم واقعا درست در میاد

واسه من یه روز گذشته همش لک های صورتی میبینم اژ دیروزه چرا؟

یک روز گذشته تستت مثبت بوده آیا ؟

اگه یک روز گذشته مثبت نیس علائم پریودیه دیگه 

2706