1177
44
عنوان

اونایی که زیر ۳ماه سقط کردین بیاین

320 بازدید | 60 پست

سلام دوستان

من دیروز رفتم سونو سلامت بهم گفتن جنین تو۸هفته رشدش متوقف شده و ضربان نداره😔

بهم یه هفته فرصت داد با داروهای گیاهی بندازمش میشه تجربه هاتونو بگین که چجوری شما انداختینش؟

آخه من نه درد دارم نه خونریزی و لکه بینی

دلم برات تنگ میشه😔

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

من که میگم صبر کن بعضی ها دیر قلبشون تشکیل میشه دوباره  پیش یه دکتر دیگه برو

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به لطف خدا این ماه باردار میشم😎😍👶🐣           اینم تیکر بارداری یه ماه دیگه است🤗💕
1156

چقدر زندگی بالا پایین داره چقدر چه فکرایی میکنی چی میشه اما همش حکمته خداست غصه نخوری تورو بخدااا زودی خدا یه نی نی سالم بهت میده دوباره 

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
من که میگم صبر کن بعضی ها دیر قلبشون تشکیل میشه دوباره  پیش یه دکتر دیگه برو

این دوستمونم درست میگه صبر کن یکم جاهای دیگه هم برو ،من بارها شنیدم این موضوع رو

منم تو هفته 6 سقط خودبخودی داشتم. روز اول لکه بینی بدون درد روز دوم که به خونریزی افتادم مرگ رو به چشم خودم دیدم از بس دردکشیدم. 

ولی جاریم دوتا سقط داشته توماه های اول. ولی اصلا درد نداشته

نگران نباش عزیزم

حتما خیرش در این بوده. خدای مهربون بد واسه بندش نمیخاد. 

هروقت صلاح بدونه بهت نی نی میده. توکل کن

1194
من که میگم صبر کن بعضی ها دیر قلبشون تشکیل میشه دوباره  پیش یه دکتر دیگه برو

دوتا سونو رفتم طبق آخرین پریودیم الان ۱۲ هفتم بود

من ۷هفته واسه تشکیل قلب رفتم همه چی خوب بود ولی مثه اینکه یه هفته بعدش دیگه رشد نکرده و قلبش وایساده😔

دلم برات تنگ میشه😔
چقدر زندگی بالا پایین داره چقدر چه فکرایی میکنی چی میشه اما همش حکمته خداست غصه نخوری تورو بخدااا زو ...

هرکاری میکنم نمیتونم

۳ماه همش بهش فکرمیکردم ولی انگار یه خیال زود گذر بود

دلم برات تنگ میشه😔
واسه سالم بودنش خیلی دعا میکنم

عزیزم تماس بگیر یه عطاری خیلی کار درست یا برو پیشش تا امروز بازن برو و بپرس و از خودشم دارو بگیر  ،صبر کن من از دارو گیاهی که میشناسم بپرسم اگه راهنمایی کرد که هیچ برو چیزایی که میگه بگیر اگه نه خودت برو یه عطار خوب،کدوم شهرید؟؟؟

منم تو هفته 6 سقط خودبخودی داشتم. روز اول لکه بینی بدون درد روز دوم که به خونریزی افتادم مرگ رو به چ ...

ممنون عزیزم شما چی استفاده کردی که افتاد؟

دلم برات تنگ میشه😔
واسه من هفت هفته لکه دیدم  رفتم سونو گفتن قلبش تشکیل نشذه و کلی هم دکترم سفارش کرد که کورتاژنک ...

خوبه خودبخود دفع شده

ولی من دیروز کلی جوشنده و زعفرون خوردم اصلا درد هم ندارم الان

دلم برات تنگ میشه😔
1179
هرکاری میکنم نمیتونم ۳ماه همش بهش فکرمیکردم ولی انگار یه خیال زود گذر بود

من رفته بودم با همسرم برای سونو که تشخیص بدن برای واریکوسلش،که همونجا یه خانومی اومد اونم با همسرش بود گفت من اومدم اخه خونریزی دارم اما بند اومده دکتر که دیدش گفت با همون خونریزیا بچه ات دفع شده رفته انقدر من ناراحت شدم دختره خودش گریه تو مطب نایستاد ،ولی عزیزم منم که بعد سه سال هنوز خدا بهم بچه ایی نداده تمام تلاش های  دنیا رو کردم خودم یادم میفته گریم میگیره اما میگم خدا بزرگه حتما وقتش نیست 

من رفته بودم با همسرم برای سونو که تشخیص بدن برای واریکوسلش،که همونجا یه خانومی اومد اونم با همسرش ب ...

آره عزیزم هیچی رو زوری نمیشه خواست منم نزدیک ۴ساله ازدواج کردم انقدر منتظر بچه بودم آخرشم شد این😔

دلم برات تنگ میشه😔
ممنون...سیرجان هستم

پس تا ظهر منتظر خبرم باش اگه نه عصر برو تا تعطیل نشده پیش یه طب سنتی یا دارو گیاهی عالی اینا که من میگم تو مشهدن خیلی معروفن طیرانی بزنی تو نت هم شمارش میاد باهاشون مصاحبه کردن جد در جد این کاره هستن من برای شوهرم ازشون دارو میگیرم اما اگه لطف کنه بهت بگه چیا بگیری بهتره چون میخوره به تعطیلات نمیتونه برات پست کنه 

آره عزیزم هیچی رو زوری نمیشه خواست منم نزدیک ۴ساله ازدواج کردم انقدر منتظر بچه بودم آخرشم شد این😔

بابا عزیزم خدا بزرگه حتما خیریتی توش بوده حالا که باردار شدی حتما بازم میشی مطمئن باش دلم خیلی برات روشنه انشالله یه نی نی سالم تپل مپل

835