2733
2734
عنوان

سرماخوردگی در اوایل بارداری

325 بازدید | 20 پست

سلام هفت هفتمه.

نفخ شدید دارم وشکمم بعداز غذا خوردن کم هم باد میکنه...چندروز پیش اسهال بودم ولی الان یبوست گرفتم...چه باید بکنم؟؟

دیشب هم پنجره باز بوده سرماخوردم.گلوم میسوزه وآبریزش بینی دارم برای درمان سرماخوردگی چه بخورم؟

آبجوش عسل وابلیمو میخورم واب پرتقال تازه ولی گلوم فرقی نکرده...

درضمن دیروز کمی جمع وجور کردم پهلوم درد میکنه...استامینفن۵۰۰بخورم عیب نداره؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

استامینیفن فک کنم نصف بایدبخوری من خودم ۱۸ هفته سرماخوردم دکترم بهم کلداستاپ داد گفت اگ شدید شد بخور منم دورزو خوردم گلوم وحشتناک دردمیکرد بعد دیگ خودمکبستم به مایعات...

الانم باز گلوم دردمیکنه دارم ابجوش وعسل ولیمومیخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استامینیفن فک کنم نصف بایدبخوری من خودم ۱۸ هفته سرماخوردم دکترم بهم کلداستاپ داد گفت اگ شدید شد بخور ...

دکتر عمومی برم برام میده؟؟

مشکلی برابچه م پیش نمیاد؟؟

دکتر عمومی برم برام میده؟؟ مشکلی برابچه م پیش نمیاد؟؟

دکترعمومی هم بری اوکیه ولی بگو ک بارداری.

البته من خودم تحمل کردم رفتم پیش دکترخودم توصیه نمیکرد قرصو ولی گفتم ک حال روزم بده کلداستاپ داد 

2738
میدونم درکت میکنم چقدروحشتناکه منم حال روزم مثل توبود کاری نمیشه کرد گلم بنظرم تامیتونی مابعات و...ب ...

مثلا من بارداری اولمم هست....

مامانمم که ول کرده منو میگه شوهرت خوبه خداروشکر برات کم نمیذاره...خو مادر من این میتونه از من مزاقبت کنه ؟؟؟

بیشتر با نگرانیاش و سوال پیچ کردنم عصبیم میکنه....هی..

مثلا من بارداری اولمم هست.... مامانمم که ول کرده منو میگه شوهرت خوبه خداروشکر برات کم نمیذاره...خو ...

منم بارداری اولمه.

مامان منم نزدیکه ولی خب کمترسرمیزنه به قول شما میگه شوهرت هواتو داره...ولی خب یکی میخواد مراقب شوهرم باشه 😄😄مریضم ک میشم دیگ هیچی دیگ از زارو زندگی میفته دو روز حالم خوب نباشه انقد غرغرمیزنه وگله میکنه ک ادم میگه خوب باشم همیشه 😄😄😄😄

منم بارداری اولمه. مامان منم نزدیکه ولی خب کمترسرمیزنه به قول شما میگه شوهرت هواتو داره...ولی خب یک ...

وااای دقیقا منم...

اما اون یکی آبجیم که با مامانم تو یک کوچه اند مامانم مدام بهش سر میزنه...همش پیش اونه...

خداکنه امروز خودش پاشه بیاد...دم عیده خونم بهم ریخته است...حالم بده...

2706