2726

خانماااااا بیایید دیگه...من هیشکیو ندارم ازش بپرسم..نه خواهر نه چیزی...😢😢😢😢😢یه شوهر ابله دارم که با این شرایطم به فکر مسافرت خانوادشع...میگه اونا خودشون نمیتونن برن من باید ببرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ مشکلی نداره خواهرم پنج هفتش بود رفت گفت اصلا ضربان نداره یک هفته دیگه بیا پریروز رفت شکر خدا خوب بود گفته بود قلبش تشکیل شده خواهر منم انقدر استرس الکی داشت چیزی نیس الکی استرس نداشته باش

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
2728
عزیزم من پنج هفته و پنج روزمع..😔😔😔😔

خواهر منم پنج هفته رفت قلبش اصلا نمیزد دکتر گفت یک هفته دیگه بیا خواهرم نرفت دو هفته بعد رفت گفت دیرتر برم که شکی توش نباشه پریروز رفت که خداراشکر اوکی بوده شما هم بزار بعد تعطیلات عید برو خیالتم راحت باشه که همچی اوکی هست الکی استرس نداشته باش

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
خواهر منم پنج هفته رفت قلبش اصلا نمیزد دکتر گفت یک هفته دیگه بیا خواهرم نرفت دو هفته بعد رفت گفت دیر ...

میدونی عزیزم فکرای ابلهانه میاد سرم میگم یه وقت خدای نکرده قلبش وایسته..😢😢😢😢😢

قلب جنین ۸-۱۰ هفته می رن سونو مال شما واقعا جر استثناعاتی بود که تا بحال شنیده بودم 

گلم توی نت نوشته هفتع شش😟قلب تشکیل میشه...بهرحال منم بعد تعطیلات میرم سونو..دعام کن عزیزم

2706