2703
2553
عنوان

كمك كنيد حالم خيلي بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 105 پست
دقیقا  

ربطی ندارن به هم

توی دعوای زنونه ی مرد خودشو نمیندازه وسط!

و اینکه مرد دست رو زن بلندنباید بکنه

این مرد که به خاطر زنش خواهرشو میزنه ی روزم زنشو میزنه... 

این قطعا بدون

دست مرد سبک بشه رو هر کسی سبکه دیگه

ضمنا داداشه قاضی نبوده

رفته آشتی و میانجی گری

نه اینکه مثل زنا خودشم بیاد وسط دعوا

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

اه خواهرشوهر عوضیه خودم یادم افتاد...

از همون قبل عقد باهام ناسازگار بود تا همین الان..

بخدا بعضیا عقده ای هستند..

حسودند..همه این کارها از حسادته...خواهرشوهر من آدمیه که خودش میتونه هر بی احترامی رو بکنه..هرچی که فکرشو بکنی..بعد انتظار داره توی مجلس من پاشم به خاطر ورودش...چه بلاهایی که سرم نیاورده...منم باهاش قطع رابطم..استارتر درکت میکنممممم...از من به تو وصیت دور باش از اینجور ادمای مریض..یکی نیس بگه مگه من ننه ی تورو مریض کردم..مریضه که مریضه به جهنم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتار خواهر شوهره با عروس بوده این به این دوتا مربوط بوده نه به داداشه الان اگه داداشه در حمایت خو ...

چرا بی منطق حرف میزنی مگه استارتر برده است که خواهر گند بزنه بهش شوهرش هم بزنتش. شوهرش از زنش دفاع کرده به خواهرش که توهینی نشده.شما خودت متاهلی؟

ربطی ندارن به هم توی دعوای زنونه ی مرد خودشو نمیندازه وسط! و اینکه مرد دست رو زن بلندنباید بکنه ا ...

کامنت بالایی منو بخون متوجه میشی چی گفتم😐

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2720
چرا بی منطق حرف میزنی مگه استارتر برده است که خواهر گند بزنه بهش شوهرش هم بزنتش. شوهرش از زنش دفاع ک ...

مگه من گفتم زنشو بزنه  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
ربطی ندارن به هم توی دعوای زنونه ی مرد خودشو نمیندازه وسط! و اینکه مرد دیت رو زن باند نباید بکنه ...

كاش ميدونستين چقدر ما كوتاه اومديم

كاش ميدونستين خانوادشون چطور با هم متحد ميشن و تو رو سكه يه پول ميكنن

كاش ميدونستي همسرم هميشه مدافع خانوادشه و از من ميخواست كوتاه بيام اين بار واقعا نميدونم چي شد وقتي رفتن تو اتاق كه اشتي كنن خواهرش اشتي نكرده بود و گفته بود من براي زنت دارم كه مامانمو ناراحت كرده

چرا گلگي كردي ما اومديم و شما نبوديد

مشكل تو اين تاپيك همون مشكل هميشگي نيني سايتياست. به هر دليلي كه سر دراز داره و احتمالن برميگرده به قبلو اوايل ازدواجتون از چشم خانوادش افتادي خيلي هم بد افتادي. اونا هم ميخوان با پسزشون رابطه داشته باشن اما نميخوان شمارو ببينن. ميتونين همينجا فعلن تمومش كنين تا رفتار آيندتون و زمان شااايد به مرور عوض كنه همه چيزو. تا اون مدت هم برادرشون بره مرحم دردشون باشه نه نمك رو زخمشون. اگه بخواي همچنان خودتو تحميل كني اين داستان ادامه پيدا ميكنه 

كاش ميدونستين چقدر ما كوتاه اومديم كاش ميدونستين خانوادشون چطور با هم متحد ميشن و تو رو سكه يه پول ...

خوب همه مردا این کار رو میکنن

اینو میفهمم

و درک میکنم

حرص آدم درمیاد  

الان مشکل کجاست!؟ شوهرت که زده خواهرشو صاف کرده؟ طرف تو رو گرفته!

خانواده شم قطعا خودشو خود به خود باهاتون بعد این کار کات هستن!

موضوع تاپیک چی الان!؟

2714
مشكل تو اين تاپيك همون مشكل هميشگي نيني سايتياست. به هر دليلي كه سر دراز داره و احتمالن برميگرده به ...

ايا شما ميدوني كه انتظار دارن من هر هفته برم و اگه يه هفته نرم داستان ميشه

چرا منو متهم ميكني گاهي فكر كن شايد طرف اونقدر بي منطقه كه درك نداره شايد يك هفته من مريضم و نميتونم برم 

ايا شما ميدوني همين رفتار پنج سال قبل با دامادشون داشتن و همين خواهر دقيقا به همين شكل دامادشون رو از خونه بيرون انداخت و پنج سال دامادشون خونشون نيومد

ايا ميدوني كه با خانواده عجيب غريبي طرفم كه حتي اگه يه چيز جالب تو خونشون و يا دستپخ خوبشون تعريف كنم جلو خودم افند دود ميكنن كه بتركه چشم حسود

ی جوری  ب استارتر میگین رفتارتو درست کن انگار اولا رفتار خانواده شوهرش مث پیغمبرا بوده ثانیا استارتر ک چیزی نگفته اصلا نمیدونم چرا میخوای همش استرلتر و مقصر نشون بدی 

شما احتمالا ازون خواخرشوهرایی ک انتظارداری زن داداشاتون در مقابل همه ی بی ادبی هاتون فقط لبخند بزنند

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
خوب همه مردا این کار رو میکنن اینو میفهمم و درک میکنم حرص آدم درمیاد     الان مشکل کجا ...

من هرگز انتظار اين انفاقات رو نداشتم كات بودن خودم مهم نيست ولي به دليل علاقه همسرم به ادر و مادرش دلم نميخواد با همسرم كات كنن

ايا شما ميدوني كه انتظار دارن من هر هفته برم و اگه يه هفته نرم داستان ميشه چرا منو متهم ميكني گاهي ...

خانواده بدی نیستن ها .... ی کم ساده هستن... خارج میزنن طفلی ها

کلا ول کن بسپار به زمان....زمان درست میکنه

ايا شما ميدوني كه انتظار دارن من هر هفته برم و اگه يه هفته نرم داستان ميشه چرا منو متهم ميكني گاهي ...

شما بايد حق و حقوق خوذتو بشناسي. هيچ كس نبايد شمارو مجبور كنه بري اونجا اوتم هر هفته. الانم خداروشكر بهانه جور شد بزاتون. من از همون اول به شوهر شما توپيدم چون مقصر اصلي اونه. برا همين دوستمون ميگه مردي كه به خواهرش زور ميگه به زنشم زور ميگه. اصن شوهر شما نبايد شمارو مجبور كنه بري اونجا... اخترام خودتو نگه دار

من هرگز انتظار اين انفاقات رو نداشتم كات بودن خودم مهم نيست ولي به دليل علاقه همسرم به ادر و مادرش د ...

منکه راجب خانوادش خوندم فقط خندیدیم

ی کم تجربیات مشترک دارم باهات( اسفند دود کردن)

توی اوایل زندگیم  

وای خدااا  

2706