2726
عنوان

كمك كنيد حالم خيلي بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 105 پست

خواهرش زبون تندي داره مادرشون مريضه از اون طرف خواهرش مدام به ادم بي احترامي ميكنه و ميگه چون مادر من مريضه تو نبايد جواب منو بدي

ولي ول كن نيست مدام به ادم پرخاش ميكنه من چند بار كوتاه مي ايم ولي گاهي صبرمم لبريز ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا خواهرش حق داشت دست روی زنداداشش بلند کنه؟ به چه حقی؟

هرگز حق نداشت. اما دليليم نداره برادر خواهرشو بزن بخاطر هول دادن. من اصلن بدم مياد عروس و داماد تو خانواده دعوا درست ميكنن بين اعضاي يه خانواده رو بهم ميزنن. بترسين كه بدترش سر خودتون مياد. و هيچ راه فراري هم ازش نيست 

اصن مهم نيست حق با كي بوده اما حيف اسم مرد كه رو شوهرته. كي رو زن دست بلند ميكنه اونم رو خواهر ...

اینکه دست رو خواهرش بلند کرده کار زشتی بوده قبول. کار خواهره زشت نبوده که زن داداششو هول داده گفته گمشین بیرون اونم وقتی طرف اومده پا پیش بزاره آشتی کنه

دخترم تمام زندگیمه🙆
2728

منم با مامانمو خواهرم قهرم اعصابم انقدر ناراحته الان یه ساعته بیدار شدم خوابم نمیبره منو خواهرم حرفمون شد مامانم خودشو قاطی کرد بعدم طرف خواهرمو گرفت منم قهر کردم 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
خواهرش زبون تندي داره مادرشون مريضه از اون طرف خواهرش مدام به ادم بي احترامي ميكنه و ميگه چون مادر م ...

بهترين راهش اين بوده كه شما باهاشون رفت و امد نكنين وقتي احترامتونو ندارن يا باهاتون حال نميكنن. و شوهرتون خودش تنها بره 

هرگز حق نداشت. اما دليليم نداره برادر خواهرشو بزن بخاطر هول دادن. من اصلن بدم مياد عروس و داماد تو خ ...

پس فحش میدی به هر دوتاشون فحش بده نه فقط به آقا.

بعدشم شما از کجا میدونی این خانوم دعوا درست کرده تو خانواده شوهرش؟

قطع رابطه کن

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
هرگز حق نداشت. اما دليليم نداره برادر خواهرشو بزن بخاطر هول دادن. من اصلن بدم مياد عروس و داماد تو خ ...

شما دقيق نميدونيد جريانو

ما دو روز براي ختم قضيه پيش قدم شديم

با اينكه خواهرش به من فحش داد من نشنيده گرفتم كه حال مامانش بد نشه

بهترين راهش اين بوده كه شما باهاشون رفت و امد نكنين وقتي احترامتونو ندارن يا باهاتون حال نميكنن.&nbs ...

ديگه از اين به بعد همين ميشه ولي به سوهرمم پيام دادن ديگه حق نداري بياي واسه شوهرم ناراحتم گناه داره

شما دقيق نميدونيد جريانو ما دو روز براي ختم قضيه پيش قدم شديم با اينكه خواهرش به من فحش داد من نشن ...

معلومه خيلي بيشتر از اين حرفا دلخورن ازتون. من نميدونم چي بينتونه خودتونم نميگيد قسمت كاراي خودتونو. فقط ميذونم كسي بي خوذي كسيو هول نميده. يه كاري كردي يا چيزي گفتي. ديگه شما وظيفتونو انجام دادين پيش قدم شدين. وقتي درست نشد بذارينشون به حال خودشون. 

اونا منو هول دادن گفتن گم شو بيرون

شوهرت کارش عاااالی بود 

اونایی ک میگن ب خاطر زن دست رو خواهرش بلند کرد 

اتفاقا کارخوبی کرد مگه زن بدبخت چ گناهی کرده با هزار امید اومده تو این خانواده از رفتار شما مشخصه که چقدر خانومی و با شخصبت و ب شوهرتم دست مریزاد میگم اصن چ بدم ازین خواخرشوهرایی میاد ک خودشونو نخود هر اشی میکنن بابا یکم اخلاقشونو درس کنن حد اقل شوهر گیزشون بیاد برن اووف

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2706