2703
2553
عنوان

كمك كنيد حالم خيلي بده

1021 بازدید | 105 پست

امروز خونه مادر همسرم بوديم يه دعواي كوچيك تبديل شد به يه شر بزرگ

ما واسه اشتي رفته بوديم ولي خواهر همسرم رومونو نگرفت و اشتي نكرد بحث بالا گرفت خواهر همسرم اومد منو هول داد گفت گم شو بيرون از خونمون و همسرم با اينكه مرد اروميه به طرفداري من خواهرشو زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تو که خواهر شوهرت انقدر وحشیه اصلا برای چی رفتی آشتی کنی. هر چند شوهرتم کار درستی نکرده دست رو خواهرش بلند کرده. باید بلند میشدین میومدین بیرون و واسه همیشه کات

دخترم تمام زندگیمه🙆

خب کار خواهرش اشتباه بوده کاملا .اگرم نمیخواست اشتی کنه نیاز ب فحاشی و بیرون کردن نداشت 

محترمانه میگفت چایی تون و بخورین و برین خونتون من خوابم میاد 

توام اصلا مقصر نیستی ولش کن

من از زندایی ام و خاله ام ناراحتم پشت سرم وقتی مادرم تو بیمارستان بود و سکته کرده بود حرف زده بودن و حال مادرم دوباره خراب شده بود .چندبار اومدن عیادت مادرم فقط چایی گذاشتم جلوشونو رفتم اتاق دیگه .وقتی هم چایی شونو خوردن جمع کردم گفتم ک مادر نیازب استراحت داره میخواد بخوابه 

محترمانه از خونه بیرونشون کردم

ما با خواهر متاهله بحث داشتيم ولي خواهر مجردش منو هول داد

چند روز پيش رفته بوديم خونشون با اينكه ميدونستن ما ميخواهيم بيايم كسي خونه نبود ما ناراحت شديم گفتن شما حق نداريد ناراحت بشيد

2714

اصن مهم نيست حق با كي بوده اما حيف اسم مرد كه رو شوهرته. كي رو زن دست بلند ميكنه اونم رو خواهر اونم بخاطر زن 😑😑😑😑😑😑 هميشه دعا مبكنم خدا بهم دختر بده فقط 

اونا منو هول دادن گفتن گم شو بيرون

خيلي كار اشتباهي كردن هولت دادن. ميرفتين بيرون. خواهر و برادر تربيتشون عين همه ماشالله. مشكل و دعواتون از اول سر چي بود؟ 

2706