1177
44

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

یا وکیلته پول قلنبه ای دستشو میگیره 😁

خوب بود😂😂👌🏻

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  + اخايي( دوستان اشاره كردن) + من توام يا تو مني(بازم دوستان اشاره كردن😆) + آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
1156

یا هم دنبالته ک ازت پول قرض بگیره

تو تاپیکی اعلام کردن ک چله یاسین بخونیم،باخودم گفتم من ک حاجتی ندارم ولی بازم بخونم برا دلِ خوش و سلامتی عزیزام...روز دوم بود ک متوجه بیماری پسرم شدم ، خداروشکر ک ساده است و درمانش راحته اما دلِ یه مادر. خیلی نازک تر از این چیزاس،هروق به بچه ام نگاه میکنم قلبم هزار تیکه میشه اما خانوادم میگن فقط بگو خداروشکر ک مشکل بزرگتری نداره و از ته دلم میگم خداروشکر ... اما دل شکسته ام برا تموم مادرایی ک غصه ی بچشونو دارن، چله یاسین میخونم برا سلامتی و دلِ خوش تمام خانواده های ایرانی و سلامتی تمام بچه های سرزمینم الهی هیچ مادر و پدری غم بچشو نبینه (آمین) الله هم صل علی محمد و ال محمد....
1189

بیچاره پدرا توروزشونم کسی اسمی ازشون نمیاره😅😅

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
بیچاره پدرا توروزشونم کسی اسمی ازشون نمیاره😅😅

اره طفلیا

انصافا مادرم پشتیبانم همیشه بوده

اما کسی ک نذاشته یه نگاه چپ بهم بشه ، کسی حقم رو بخوره بابام بوده..

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
1184
اره طفلیا انصافا مادرم پشتیبانم همیشه بوده اما کسی ک نذاشته یه نگاه چپ بهم بشه ، کسی حقم رو بخوره ...

من هم پدرم بزرگترین پشتیبان و حامی زندگیم بود

خدا رحمتش کنه

کاش الان هم سایه اش بالای سرم بود

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
من هم پدرم بزرگترین پشتیبان و حامی زندگیم بود خدا رحمتش کنه کاش الان هم سایه اش بالای سرم بود

خدا رحمتشون کنه

ایشالله روحشون تو ارامش باشه

بعضی ها انققدر عزیزن ک یادشون هم ادم رو اروم میکنه ، خدا خودت رو برای خانوادت حفظ کنه

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
خدا رحمتشون کنه ایشالله روحشون تو ارامش باشه بعضی ها انققدر عزیزن ک یادشون هم ادم رو اروم میک ...

ممنون عزیزم❤

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.