2703
2553
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3928 بازدید | 166 پست
اها فک کردم تازه ازدواج کردی ...جلو پسرت کتکت میزنه

آره اون بیچاره هم میترسه وگریه میکنه. به احتمال زیادتوافقی جداشیم... واسه آرامش منو پسر کوچولوی معصومم دعا کن

سردارم خداحافظ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خوب میشه مطمئن باش بدلی دست خود ادم نیس از روی دوست داشتن زیاده من شوهر خالم خیلی بد دل بود ام ...

امیدوارم... هی میگم بخاطر پسرم دیگه اسم بیرون نیارم اشکال نداره ولی واقعا بعضی وقتا تو خونه خفه میشم خب منو بچمم آدمیم دوس داریم یه هوا بخوریم مگه مادل نداریم ولی نمیفهمه که

سردارم خداحافظ......
2456
2714
تاالان ارزوم طلاق بود ولي يهو پشيمون شدم

بزن زیرش بگو پشیمون شدم شاید بااین کارت اونم پشیمون شه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیدونم اوایل میگفت که خیلی دوست دارمو چون جامعه خرابهدوس ندارم تنها بری بیرون... جدیدا تو دعواها دی ...

شک نکن دلیلش همینه که با هم دوست بودید. شنیدم میگن بعضیا بعد ازدواج کمی بد دل میشن. من در این مورد تجربه نداشتم ولی یه پیشنهاد میدم حداقل یه ماهی اجرا کن ببین چی میشه

اونروز تا حالا باهاش جنگیدی درست نشد حالا بیا باهاش دوست باش زیاد نگو میخوام برم بیرون اگرم گفتی میخوای بری و گفت نه با خوشرویی بگو چشم. حتما میگه چی شد یهو تغییر کردی اگر پرسید بگو حتما تو صلاحمو بیشتر میدونی.  از این زبونا بریز مثلا چشم سرورم. چشم آقااااا. 

بعد تو خونه خودتو مشغول یه هنری بکن وقتی مشغول باشی خیلی اعصابت آرومتره

بعد یچوقت قهر نکن چون عادی میشه براش و کم کم براش بی اهمیت میشی و پیش خودش میگه این که همش قهره بود و نبودش فرقی نداره. سعی میکنه بیشتر بره جایی و با افرادی که بهش خوش بگذره نه بیاد خونه قیافه اخمو شما را تحمل کنه. همیشه یه کم سر سنگین بشو بفهمه اشتباهشو

بعد دیگه جلوش گریه نکن یه نکته علمی خوندم که نوشته بود گریه هورمونی منفی ترشح میکنه که باعث میشه مرد از زن فاصله بگیره.  

امیدوارم جواب بگیری و تونسته باشم کمکی بهتون بکنم

جنگیدی درست نشد دوست شو انشالله درست میشه 

وقتی گوش به حرفش بدی اعتمادش بهت جلب میشه. 

فقط صبور باش نه یکی دو روز بلکه چند ماه

موفق باشی

اگر راست میگی و اهل زندگی هستی زندگیت و مردت رو جمع کن. بشین زندگیت رو کن. راه و روش خودت رو عوض کن همسرت هم عوض میشه. بخدا اوایل زندگی من اگر اخلاق همسر من و میدونستی یعنی عصبی پرخاشگر دست بزن ولی مهربون. من همه جوری باهاش کنار اومدم و خوشحالم که درست شد. الان از اون همه اخلاق بد هیچیش نمونده و واقعا بهترین مرد دنیاست برام‌ صبور باش مهربون باش. حرف مردت رو بفهم. لجبازی نکن. یه مدت روی خودت کار کن تا درست شه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
شک نکن دلیلش همینه که با هم دوست بودید. شنیدم میگن بعضیا بعد ازدواج کمی بد دل میشن. من در این مورد ت ...

راست میگی من همش جنگیدم ولی سعی نکردم باهاش دوست باشم هروقت مخالفت کرد دادوبیداد کردم حالا دیگه هیچی نمیگم اسم بیرون نمیارم تا ببینم چی میشه فقط امیدوارم همه چی درست شه.. ممنون از راهنماییات... امیدوارم همیشه خوشبخت باشی

سردارم خداحافظ......
راست میگی من همش جنگیدم ولی سعی نکردم باهاش دوست باشم هروقت مخالفت کرد دادوبیداد کردم حالا دیگه هیچی ...

بهترینها را براتون آرزو میکنم. انشالله زود زود به هر چه میخواهی برسید. 

انشالله سال آینده براتون سرشار از خوبی و خوشبختی باشه

2706