2726
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3929 بازدید | 166 پست
نمیدونم اوایل میگفت که خیلی دوست دارمو چون جامعه خرابهدوس ندارم تنها بری بیرون... جدیدا تو دعواها دی ...

باز من هرجا برم و بیام بهم کار نداره هیچی نمیگه خداروشکر حتی اگه شب برم بیرون تنها 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باز من هرجا برم و بیام بهم کار نداره هیچی نمیگه خداروشکر حتی اگه شب برم بیرون تنها 

خوشبحالت بخدا اگه شوهر من اینجوری بود روزی صدبار قربون صدقش میرفتم.. جای من بودی چیکار میکردی

سردارم خداحافظ......
2728
خوشبحالت بخدا اگه شوهر من اینجوری بود روزی صدبار قربون صدقش میرفتم.. جای من بودی چیکار میکردی

باز خوبه شوهرت دست بزن نداره گلمممم مردا هیچوقت کامل نیستن یه چیزی شون باید بلنگه 

خب منم گفتم ک چیز خاصی نگفتم:) فقط گفتم سن خودکشی اومده پایین بقیه م دارن از هم سنوسالاشون یاد میگ ...

میدونم؛ ترسیدم بعضی از دوستا به خودشون بگیرن دردسر بشه براتون؛ ولش کنید مهم نیس

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
عزیزم داره سر همین بیرون رفتنم که دعوامون میشه میزنه خدا نشناس نامرد

شوهر من قبول داره مقصر خودشه و میگه دیگه نمیزنمت ولی باز دوباره روز از نو روزی از نو 

شوهر من قبول داره مقصر خودشه و میگه دیگه نمیزنمت ولی باز دوباره روز از نو روزی از نو 

هه بازخوبه شوهر تو گردن میگیره شوهر من میگه مقصر خودتیو حقته منکه ازش نمیگذرم هیچوقتم حلالش نمیکنم

سردارم خداحافظ......
2706