2726
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3929 بازدید | 166 پست
یه جاهایی بله ولی یه جاهایی نه  همه خوبی دارن بدی هم دارن. ما هم میخوایم شوهرامونو تغییر بدیم ...

عزیزم ماهم خیلی باهم خوبیم ولی یه مشکل بزرگی که دارم اینه که نمیزاره تنها برم بیرون یاباخودش که اونم از وقتی که شغلشو عوض کرده دیگه کمتر میبینش یابا مادروخواهرش که اونام همش یاکاردارن یانیستن خانواده خودمم دورن‌.. تاوقتیکه اسم بیرون رفتن نیارم باهام خوبه ولی منم یوقتایی که توخونه کلافه میشم بهش ز میزنم که میشه برم بیرون ولی اون خیلی بی رحمانه میگه نه منم عصبی میشم وگریه میکنمو هرچی به دهنم میاد بهش میگمو باهاش قهر میکنم ولی باز درست نمیشه

سردارم خداحافظ......
بالاخره هر کسی یه دلیلی برای رفتاراش و یه ظرفیتی داره، همه که مثل هم فکر نمیکنن

ن باو اینجوری نیس

اینا همش چیزاییه ک از دوستاشون یاد گرفتن

ببینید چن نفر از این ۱۵ سال۶ ها خودکشی کردن

معلومه ک اینام دارن با جو حرکت میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پاک نمیکنم فقط ی آماری دادم:)

پاک کنید دیگه:(

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
با عرض معذرت:)

اشکال نداره؛ ب خاطر خودتون گفتم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
دلیلش چیه. هیچوقت گفته چراا

نمیدونم اوایل میگفت که خیلی دوست دارمو چون جامعه خرابهدوس ندارم تنها بری بیرون... جدیدا تو دعواها دیگه هرچی به دهنش میاد میگه این سری آخر من بهش گفتم تو فکرت مریض وخرابه اونم گفت فکر من سالمه تو خودت یادت رفته مجردی خراب وولگر. بودی منم کلی گریه کردمو الانم خوابم نمیبره همش میگم منکه مجردیم کاری نکردم فقط خیلی آزاد بودم همه جا میرفتم آخه ماباهم دوس بودیم

سردارم خداحافظ......
2706