2726
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3929 بازدید | 166 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماها فک کنم همتون دهه هشتادی باشین ن؟ شماها رو تو مدرسه چی یادتون میدن ک اینقد بیفکرو توخالی بزرگ ...

شما چرا یهو عصبانی میشین اخه

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2728
شما چرا یهو عصبانی میشین اخه

چون بد باراومدن

وقتی تو سن ۱۵ ۱۶ سالگی براشون خواستگار میاد

حالا ی بخشیشونو ک خونواده هاشون مجبور میکنن

ولی خیلیاشونم خودشون اصرار میکنن

ک آره من با همین خوشبخت میشم

بعدم نتیجه ش میشه این

یعنی آدم بشه اونی که شوهرش میخواد؟ بخدا از هفت روز هفته ما پنج روزشو قهریم ودعوا داریم دلم واسه پسرم ...

یه جاهایی بله ولی یه جاهایی نه 

همه خوبی دارن بدی هم دارن. ما هم میخوایم شوهرامونو تغییر بدیم و همونجور که ما می خواهیم بشن ولی نمیشه. ما نمیتونیم کسی را تغییر بدیم. دو نفر با تربیت متفاوت با فرهنگ متفاوت میرن زیر یه سقف زندگی کنن برای اینکه بتونن زندگیشونو بسازن هر دو طرف باید به هم کمک کنن و در کنار هم باشن. من زندگی شما را نمیدونم ولی چند نمونه از خودم میگم

به شوهرم خیلی گیر میدادم چرا فلان حرفو زدی چرا نزدی چرا بافلانی گشتی و خیلی چراها..... کلافه شده بود. اینجا اومدم و خودم و آروم کردم به من چه خودش بد میشه اگر حرف بد زد اگرم خوب گفت خدا را شکر به هیچ وجه امر و نهی نکردم

سر گوشیش دعوا داشتیم که چرا چک میکنم و.... کامل چک کردن گوشیشو گذاشتم کنار. گفتم چیزی نبینم خودم راحتم و واقعا راحت شدم انشالله که چیزی نیست

همش میگفتم تو چیزی سرت نمیشه. چه فکری کردی این کارو کردی و.....حالا ولش کردم کاری میکنه تشکر میکنم و میگم خیلی کار خوبی کردی ولی به نظرم اگر این کار و میکردی بهتر بود. اینجور بیشتر به نظرم احترام میذاره

میدونی عزیزم در واقع به آرامش خودم کمک کردم و شوهرم هم در کنارم آرام شد 

چند نمونه کوچیکش و گفتم شاید به دردتون بخوره. 

ببخشید پر حرفی کردم. 

چون بد باراومدن وقتی تو سن ۱۵ ۱۶ سالگی براشون خواستگار میاد حالا ی بخشیشونو ک خونواده هاشون مجبور ...

اهوم، ولی نمیدونم چی بگم اصلا تو فازِ مشاوره ی ازدواج نیستم ولی متاسفانه فکرِ خودکشی تو این سن برام غیر قابلِ درکه، البته نمیشه قضاوت کرد

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

من کاری ندارم اون همش عصبی میشه بخدا همه جام کبوده اونقدر که کتک میخورم الان یه هفته اس گوش درد دارم  و عذابم میده همش میگگه تو مشگل داری بچه دار نمیشیم و ...

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
اهوم، ولی نمیدونم چی بگم اصلا تو فازِ مشاوره ی ازدواج نیستم ولی متاسفانه فکرِ خودکشی تو این سن برام ...

آخه دلایلشونو ببینید اصلا منطقی نیس

احتمالا چون زود ازدواج کردن

از کارای خونه و شوهرداری خسته شدن

آخه دلایلشونو ببینید اصلا منطقی نیس احتمالا چون زود ازدواج کردن از کارای خونه و شوهرداری خسته شدن

بالاخره هر کسی یه دلیلی برای رفتاراش و یه ظرفیتی داره، همه که مثل هم فکر نمیکنن

2706