2726
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3929 بازدید | 166 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ای وای.عاشق باشه برمیگرده.اگه مال تو باشه جلد خودته باز

هزاربار قهر كرديم اينبار خيلي بد بود من ديشب بيمارستان بستري بودم تاصبح گريه ميكرده هم بهوش اومدم دوباره يه بيماريتان ديگه بستريم كردن يكم بهتر شدم بهش بدوبيواه گفتم بازم مواظبم بود

تا شب اومد خونه و دعواش كردم وسايلش دادم رفت💔

تاالان ارزوم طلاق بود ولي يهو پشيمون شدم

الان این حسو داری روزی که طلاقت قانونی شه تا یکماه کارت فقط گریست

چرا اذیتت میکنه چطوری

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
تاالان متنفر بودم يهو دلم رفت سمتش نه بحث غرور نيس

منم تامرزطلاق رفتیم ولی شوهرمو خواستم .داشتم ازدوریش دق میکردم .زنگ زدم گفتم میخوامش 

اونایی که بلندترمیخندن ازبقیه غمگین ترند😂 (😢)
هزاربار قهر كرديم اينبار خيلي بد بود من ديشب بيمارستان بستري بودم تاصبح گريه ميكرده هم بهوش اومدم دو ...

چرا 

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
هزاربار قهر كرديم اينبار خيلي بد بود من ديشب بيمارستان بستري بودم تاصبح گريه ميكرده هم بهوش اومدم دو ...

بالاخره میره یه جا تا صبح. خونه کسی.زنگ بزن پیداش کن برش گردون.مقصر تو بودی عشقم.جوابه گریه هاشو بد دادی دلم براش سوخت

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
الان این حسو داری روزی که طلاقت قانونی شه تا یکماه کارت فقط گریست چرا اذیتت میکنه چطوری

مشكل ناباروري كه كنار

ما هرروز دعوا داريم سر همه چي گير ميدع و غر ميزنه ذست لزنم داره

سرهمه چي غر ميزنه عصبي مشكل ناباروري دارع دست بزن داره ولي بيش از حد مهربون

ینی اگه شمام مشکل ناباروری داشتین

این حقو ب همسرتون میدادین ک طلاقتون بده؟

بعدشم الان کلی درمان واسه ناباروری هس

خرنوب و گرده نخلو زنجبیل و حینسینگ کُلی چیزای خوراکیه دیگه

بعده طلاق این پشیمونیتونم بدتر میشه

افسردگی میگیرین

2706