1265
1267
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3523 بازدید | 166 پست
خوشبحالت بخدا اگه شوهر من اینجوری بود روزی صدبار قربون صدقش میرفتم.. جای من بودی چیکار میکردی

باز خوبه شوهرت دست بزن نداره گلمممم مردا هیچوقت کامل نیستن یه چیزی شون باید بلنگه 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
خب منم گفتم ک چیز خاصی نگفتم:) فقط گفتم سن خودکشی اومده پایین بقیه م دارن از هم سنوسالاشون یاد میگ ...

میدونم؛ ترسیدم بعضی از دوستا به خودشون بگیرن دردسر بشه براتون؛ ولش کنید مهم نیس

.....ֆքʀɨռɢ ɢɨʀʟ                 فروردینی ام؛ زودرنـــج و حساس                               و                                                                          یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                             👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄  

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

عزیزم داره سر همین بیرون رفتنم که دعوامون میشه میزنه خدا نشناس نامرد

شوهر من قبول داره مقصر خودشه و میگه دیگه نمیزنمت ولی باز دوباره روز از نو روزی از نو 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
1258
شوهر من قبول داره مقصر خودشه و میگه دیگه نمیزنمت ولی باز دوباره روز از نو روزی از نو 

هه بازخوبه شوهر تو گردن میگیره شوهر من میگه مقصر خودتیو حقته منکه ازش نمیگذرم هیچوقتم حلالش نمیکنم

1221
عزیزم خوب میشه مطمئن باش بدلی دست خود ادم نیس از روی دوست داشتن زیاده من شوهر خالم خیلی بد دل بود ام ...

امیدوارم... هی میگم بخاطر پسرم دیگه اسم بیرون نیارم اشکال نداره ولی واقعا بعضی وقتا تو خونه خفه میشم خب منو بچمم آدمیم دوس داریم یه هوا بخوریم مگه مادل نداریم ولی نمیفهمه که

1226
تاالان ارزوم طلاق بود ولي يهو پشيمون شدم

بزن زیرش بگو پشیمون شدم شاید بااین کارت اونم پشیمون شه 

تازه که عضو شده بودم انقد ذوق داشتم مفید و خوشگل کامنت بزارم ولی جوابی دریافت نمیکردم همه با هم تبادل نظر میکردن هیچکی منو وارد بحثها نمیکرد خیلی ناراحت شدم گفتم اینا چرا اینجوری ان کاش کامنت نزاشته بودم یه مدت گذشت کنجکاو شدم ببینم اون زنگوله بالا چیه قرمزه و هی عدداش بالا میره چون  قبلافکرمی کردم تعداد پست هامه که گذاشتم .....بالاخره بعد یه ماه فهمیدم اووووووووووه کلی ریپلای داشتم کلی لایک الان یه مدت گذشته حوصله جواب دادن ندارم کسی هم لایک کنه میگم چه کاریه خبببببب 😜😜😜😜😜
نمیدونم اوایل میگفت که خیلی دوست دارمو چون جامعه خرابهدوس ندارم تنها بری بیرون... جدیدا تو دعواها دی ...

شک نکن دلیلش همینه که با هم دوست بودید. شنیدم میگن بعضیا بعد ازدواج کمی بد دل میشن. من در این مورد تجربه نداشتم ولی یه پیشنهاد میدم حداقل یه ماهی اجرا کن ببین چی میشه

اونروز تا حالا باهاش جنگیدی درست نشد حالا بیا باهاش دوست باش زیاد نگو میخوام برم بیرون اگرم گفتی میخوای بری و گفت نه با خوشرویی بگو چشم. حتما میگه چی شد یهو تغییر کردی اگر پرسید بگو حتما تو صلاحمو بیشتر میدونی.  از این زبونا بریز مثلا چشم سرورم. چشم آقااااا. 

بعد تو خونه خودتو مشغول یه هنری بکن وقتی مشغول باشی خیلی اعصابت آرومتره

بعد یچوقت قهر نکن چون عادی میشه براش و کم کم براش بی اهمیت میشی و پیش خودش میگه این که همش قهره بود و نبودش فرقی نداره. سعی میکنه بیشتر بره جایی و با افرادی که بهش خوش بگذره نه بیاد خونه قیافه اخمو شما را تحمل کنه. همیشه یه کم سر سنگین بشو بفهمه اشتباهشو

بعد دیگه جلوش گریه نکن یه نکته علمی خوندم که نوشته بود گریه هورمونی منفی ترشح میکنه که باعث میشه مرد از زن فاصله بگیره.  

امیدوارم جواب بگیری و تونسته باشم کمکی بهتون بکنم

جنگیدی درست نشد دوست شو انشالله درست میشه 

وقتی گوش به حرفش بدی اعتمادش بهت جلب میشه. 

فقط صبور باش نه یکی دو روز بلکه چند ماه

موفق باشی

1280