1147
1273
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3523 بازدید | 166 پست

اگر راست میگی و اهل زندگی هستی زندگیت و مردت رو جمع کن. بشین زندگیت رو کن. راه و روش خودت رو عوض کن همسرت هم عوض میشه. بخدا اوایل زندگی من اگر اخلاق همسر من و میدونستی یعنی عصبی پرخاشگر دست بزن ولی مهربون. من همه جوری باهاش کنار اومدم و خوشحالم که درست شد. الان از اون همه اخلاق بد هیچیش نمونده و واقعا بهترین مرد دنیاست برام‌ صبور باش مهربون باش. حرف مردت رو بفهم. لجبازی نکن. یه مدت روی خودت کار کن تا درست شه

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چشم به راه یک اتفاقم ، نه شاکی ام و نه غر می زنم... فقط در سکوت خودم، منتـــــظرم.   
شک نکن دلیلش همینه که با هم دوست بودید. شنیدم میگن بعضیا بعد ازدواج کمی بد دل میشن. من در این مورد ت ...

راست میگی من همش جنگیدم ولی سعی نکردم باهاش دوست باشم هروقت مخالفت کرد دادوبیداد کردم حالا دیگه هیچی نمیگم اسم بیرون نمیارم تا ببینم چی میشه فقط امیدوارم همه چی درست شه.. ممنون از راهنماییات... امیدوارم همیشه خوشبخت باشی

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

راست میگی من همش جنگیدم ولی سعی نکردم باهاش دوست باشم هروقت مخالفت کرد دادوبیداد کردم حالا دیگه هیچی ...

بهترینها را براتون آرزو میکنم. انشالله زود زود به هر چه میخواهی برسید. 

انشالله سال آینده براتون سرشار از خوبی و خوشبختی باشه

1279
ولي الان رفت بيرون تاابد از خونه وسايلشم جمع كرد

فکر میکنی با خودکشی چی  درست میشه ،حیف جوونیت نیست بخاطر دیگران بزنی خودت رو بکشی،به فکر خودت باش به فکر زندگی باش ،شوهرت بده ،خانوادت خوب نیستن ،میدونم شرایط بدی داری ولی خیلی از زنها شرایطشو مثل شماست ،به خودت امید بده به نظر من چند نکته رو در نظر بگیر اولا تا شرایط زندگیت خوب نشد ه به بچه فکر نکن دوما چون خانوادت پشت نیستن به نظر من کاری چیزی حتی پاره وقت اگه گیرت اومد برو تا واسه خودت پس اندازی داشته باشی بعدا طلاق بگیر