2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگه نرمال نیست به نظرت حتما فردا ببرش دکتر عفونت ادراری خیلی بد و خطرناکه

دختر من درمان شده ولی اون موقع که بیمار بود من اصلا از بوی ادرارش متوجه نشدم با تب و استفراغ و بیحالی خودشو نشون داد و ۱۰ روز بستری بود خیلی مکافات کشیدیم ولی الان یه حالت وسواس پیدا کردم همش استرس دارم نکنه عفوتتش برگرده واس همین به بوی ادرارش حساس شدم ولی دقیق نمیدونم چه بویی نگران کنندس

2731
دختر من درمان شده ولی اون موقع که بیمار بود من اصلا از بوی ادرارش متوجه نشدم با تب و استفراغ و بیحال ...

این که نگرانی نداره یه آزمایش ادرار بده ازش بگیرن که خیالت راحت بشه.هزینه ای هم نداره زیاد

این که نگرانی نداره یه آزمایش ادرار بده ازش بگیرن که خیالت راحت بشه.هزینه ای هم نداره زیاد

وای دختر منم ادرارش خیلی بو میده تب نداره اما استفراغ داره ک از اول داشته یعنی خدایی نکرده عفونت ادراریه

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

هفته ی پیش آزمایش داد پاک بود خداروشکر 

فقط میخوام بدونم بوش چجوریه؟

خیلی عذر میخام شبیه بوی ماهیه مثلا ؟ یا بوی گندیدگی..نمیدونم واقعا ...

الانم داریم وارد تعطیلات میشیم همش استرس دارم

2738
هفته ی پیش آزمایش داد پاک بود خداروشکر  فقط میخوام بدونم بوش چجوریه؟ خیلی عذر میخام شبیه بوی ...

پس دیگه آزمایش دادی نگرانی نداره...گاهی اوقات ادرار نی نی منم بو میده اما دکتر گفت اگر تب بدون علت داشت و وقت ادرار کردن گریه کرد احتمالا عفونت ادرار داره

معمولا اگر عفونت ادراری باشه با تب و سوزش و درد هنگام ادرار کردن همراهه...

نمی دونم آخه 4 ماهشه

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
چه بویی میده؟؟

بوی گندیده

خوب عزیزم معلومه اگه زمانی که جیش میکنه گریه میکنه یعنی سوزش داره

وقتی پوشکشو باز میکنم ادرار میکنه اما گریه نمی کنه 

خوب عزیزم معلومه اگه زمانی که جیش میکنه گریه میکنه یعنی سوزش داره

دختر من هیچ علامتی نداشت فقط یهو تب کرد بعد از یه روز استفراغ هاش شروع شد نه درد داشت نه سوزش نه بوی بد

2706