2410
2553
عنوان

افسردگی بعد از زایمان چطور از بین میره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 36 پست
زردت تخم مرغ خااااام؟

بله خام ولی تو آبگوشت داغ پخته میشه اینقدرخوشمزه و پر قوه است دوست خودم سه تا بچه داشت میگفت با آبگوشت و تخم مرغ رسمی فقط جون میگیرم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بنام خدا با رقص من مقابله کردم مواقعی ک دلم میگرفت پا میشدم اهنگ شاد و رقص  مسافرت هم خیلی ...

شوهر من میگه چون سرکار میرم نمیتونم خودت بیدار شو تو مادرشی فقط وقتی از سرکار میاد ب دخترم میگه بابایی باباجونم تمام😞

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خام ولی تو آبگوشت داغ پخته میشه اینقدرخوشمزه و پر قوه است دوست خودم سه تا بچه داشت میگفت با آبگو ...

kعزیز من طبعم خیلی گرمه و تخم و مرغ و ابگوشت تیلی گرمه 

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

پس اصلا تو غذا فلفل و ادویه نزن ک خیلی عصبیت میکنه.گرمی جات نخور.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2456

همراه گرمیجات چیزهای خنک بخور مثل عرق کاسنی عرق بید مشک چهار تخم شربت کن بخور هم برای تقویت اعصاب خوبه هم کاسنی خودش خون سازه شربت خاکشیر تازه شیرتو زیاد میکنه

ریشه شاطره هر شب دم کن هم خودت بخور هم به نوزادت بده با یه کوچولو نبات هم خنکه هم نفخ شیر  رو از بین میبره و شیرتو صاف میکنه و بچه دلدرد نمیشه من خودم بچه9 ماهه دارم بهش میدم

بعدم ترشی نخور که آشوب تو دل آدم میندازه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عرق كاسني خون سازه؟؟؟

بله گلم خونسازه

2714

واااای منم دچارشم 

درد مقعد و بخیه ها امانم رو بریده 

امروز موهامم گره خورده بود صاف نمیشد چن بار با برس کوبوندم تو سرم زخم شده کامل 

واقعا خیلی درد دارم بعده ده روز هنوز این بخیه های لعنتی نیبتادن تازه عفونتم کردن

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
خوبه تو بارداري خورد من ب اميد خدا ده روز ديگه ب زايمانم مونده 

حتما بخور چون برای زردی نوزاد هم خوبه اصلا خیلی خاصیت داره بچه رو خوش رنگ و رو میکنه 

من دوهفته به زایمانم روزی یه لیوان میخوردم هیچ کدوم از بچه هامم خدا رو شکر زردی نداشتن

خوبه تو بارداري خورد من ب اميد خدا ده روز ديگه ب زايمانم مونده 

❤❤❤❤ مبارک باشه خوش قدم باشه براتون

با اب قاطيش ميكني يا خالص ميخوري؟؟؟

من هر روز یه لیوان پر میکردم میزاشتم یخچال خنک میشد میخوردم بدون آب و شکر وقتی خنک باشه از آب گواراتره

برای تسکین گرمی تو شکم عالیه

2706