2726

خیلی عصبی شذم سر شوهرم خیلی غر میزنم و عصبی میشم چکار گنم حوصله هیچیو ندارم دوس هم ندارم قرص بخورم دوتا بچه کوچیک‌پشت سر هم دوساله و هشت ماهه دارم چ کنم دیوونم کردن

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه خب حق داری 

ولی سعی ون قرثای آهن و دی و مولتی ویتامینتو حتما بخوری.اگه کسی رو داری بزرگه رو گاهی بفرست پیش اون.منظورم پدر و مادر خودت یا شوهرته گرچه درست نیست ولی الان شما مهمتری.کوچیک رو هم بخوبون خودتم استراحت کن.برو پارکی جایی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

نمیدونم‌من نشدم ب نظرم‌همه چی دست خود ادکه هرچی بگی افسردم بدتر میشی هیچ‌وقت نفهمیدم افسردگی چیه حتی تو بدترین شرایطم سعی میکنم‌حال خودمو خوب کنم

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

فقط خودتو تقویت کن اینا همه بخاطر کم خونیه 

گل گاو زبان عرق بید مشک کباب پسته و چهار مغز شیره خرما

استراحت و خواب کافی

هر غذای خورشتی درست میکنی یه کاسه آبگوشت وسطش بردار زرده تخم مرغ رسمی رو بزن داخلش بعد سر بکش جون میاد تو دست و پات

زرده تخم مرغ بزن تو دم کرده گل گاوزبان برای کم خونی عالیه قرص آهن هم هر شب بخور

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

پیش مشاور برو اگه لازم بود ارجاع میده پیش متخصص اعصاب و روان 

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

بنام خدا

با رقص

من مقابله کردم

مواقعی ک دلم میگرفت پا میشدم اهنگ شاد و رقص 

مسافرت هم خیلی خوبه

و از همه مهمتر همراهی همسرت

باید وظایفی هم بعهده ی شوهرت بذاری مثه اروغ گرفتن بچت

نصف شب بیدار شدنش

و ماساژ دادنت

من ب شوهرم میگفتم اینکارارو بکن واسم

خب وظیفشه و پدر بچس باید شبا و نصف شبا بیدار بشه پا ب پایه مادر و البته ن همیشه 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
یکی از علایم افسردگی همینه ادم دنبال دارو نمیره.دلش نمیخاد قرص و دارو بخوره‌.خاهرم مث شمابود از وقتی ...

منظورم داروی افسردگی و اعصابه خاطره خوبی ندارم ازشون مدام سر درد داشتم اعتیاد اورن

فقط خودتو تقویت کن اینا همه بخاطر کم خونیه  گل گاو زبان عرق بید مشک کباب پسته و چهار مغز شیره ...

طبعم گرمه مشکلی پیش نمیاد چیز گرم بخورم؟؟

2706