1177
648

خیلی عصبی شذم سر شوهرم خیلی غر میزنم و عصبی میشم چکار گنم حوصله هیچیو ندارم دوس هم ندارم قرص بخورم دوتا بچه کوچیک‌پشت سر هم دوساله و هشت ماهه دارم چ کنم دیوونم کردن

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

اوه خب حق داری 

ولی سعی ون قرثای آهن و دی و مولتی ویتامینتو حتما بخوری.اگه کسی رو داری بزرگه رو گاهی بفرست پیش اون.منظورم پدر و مادر خودت یا شوهرته گرچه درست نیست ولی الان شما مهمتری.کوچیک رو هم بخوبون خودتم استراحت کن.برو پارکی جایی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤تیکر ب دنیا اومدن دختر نازم😘ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

نمیدونم‌من نشدم ب نظرم‌همه چی دست خود ادکه هرچی بگی افسردم بدتر میشی هیچ‌وقت نفهمیدم افسردگی چیه حتی تو بدترین شرایطم سعی میکنم‌حال خودمو خوب کنم

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
1156

فقط خودتو تقویت کن اینا همه بخاطر کم خونیه 

گل گاو زبان عرق بید مشک کباب پسته و چهار مغز شیره خرما

استراحت و خواب کافی

هر غذای خورشتی درست میکنی یه کاسه آبگوشت وسطش بردار زرده تخم مرغ رسمی رو بزن داخلش بعد سر بکش جون میاد تو دست و پات

زرده تخم مرغ بزن تو دم کرده گل گاوزبان برای کم خونی عالیه قرص آهن هم هر شب بخور

تازه که عضو شده بودم انقد ذوق داشتم مفید و خوشگل کامنت بزارم ولی جوابی دریافت نمیکردم همه با هم تبادل نظر میکردن هیچکی منو وارد بحثها نمیکرد خیلی ناراحت شدم گفتم اینا چرا اینجوری ان کاش کامنت نزاشته بودم یه مدت گذشت کنجکاو شدم ببینم اون زنگوله بالا چیه قرمزه و هی عدداش بالا میره چون  قبلافکرمی کردم تعداد پست هامه که گذاشتم .....بالاخره بعد یه ماه فهمیدم اووووووووووه کلی ریپلای داشتم کلی لایک الان یه مدت گذشته حوصله جواب دادن ندارم کسی هم لایک کنه میگم چه کاریه خبببببب 😜😜😜😜😜

بنام خدا

با رقص

من مقابله کردم

مواقعی ک دلم میگرفت پا میشدم اهنگ شاد و رقص 

مسافرت هم خیلی خوبه

و از همه مهمتر همراهی همسرت

باید وظایفی هم بعهده ی شوهرت بذاری مثه اروغ گرفتن بچت

نصف شب بیدار شدنش

و ماساژ دادنت

من ب شوهرم میگفتم اینکارارو بکن واسم

خب وظیفشه و پدر بچس باید شبا و نصف شبا بیدار بشه پا ب پایه مادر و البته ن همیشه 

من انسانی هستم امیدوار ...ک هیچ کینه و بخلی ب کسی ندارم,ترس تشویش و تردید رو از خودم دور ساختم و جای اونرو امید و  اعتماد ب نفس گذاشتم😊😊
1189
یکی از علایم افسردگی همینه ادم دنبال دارو نمیره.دلش نمیخاد قرص و دارو بخوره‌.خاهرم مث شمابود از وقتی ...

منظورم داروی افسردگی و اعصابه خاطره خوبی ندارم ازشون مدام سر درد داشتم اعتیاد اورن

فقط خودتو تقویت کن اینا همه بخاطر کم خونیه  گل گاو زبان عرق بید مشک کباب پسته و چهار مغز شیره ...

طبعم گرمه مشکلی پیش نمیاد چیز گرم بخورم؟؟

1184
زردت تخم مرغ خااااام؟

بله خام ولی تو آبگوشت داغ پخته میشه اینقدرخوشمزه و پر قوه است دوست خودم سه تا بچه داشت میگفت با آبگوشت و تخم مرغ رسمی فقط جون میگیرم

تازه که عضو شده بودم انقد ذوق داشتم مفید و خوشگل کامنت بزارم ولی جوابی دریافت نمیکردم همه با هم تبادل نظر میکردن هیچکی منو وارد بحثها نمیکرد خیلی ناراحت شدم گفتم اینا چرا اینجوری ان کاش کامنت نزاشته بودم یه مدت گذشت کنجکاو شدم ببینم اون زنگوله بالا چیه قرمزه و هی عدداش بالا میره چون  قبلافکرمی کردم تعداد پست هامه که گذاشتم .....بالاخره بعد یه ماه فهمیدم اووووووووووه کلی ریپلای داشتم کلی لایک الان یه مدت گذشته حوصله جواب دادن ندارم کسی هم لایک کنه میگم چه کاریه خبببببب 😜😜😜😜😜
بنام خدا با رقص من مقابله کردم مواقعی ک دلم میگرفت پا میشدم اهنگ شاد و رقص  مسافرت هم خیلی ...

شوهر من میگه چون سرکار میرم نمیتونم خودت بیدار شو تو مادرشی فقط وقتی از سرکار میاد ب دخترم میگه بابایی باباجونم تمام😞

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂
بله خام ولی تو آبگوشت داغ پخته میشه اینقدرخوشمزه و پر قوه است دوست خودم سه تا بچه داشت میگفت با آبگو ...

kعزیز من طبعم خیلی گرمه و تخم و مرغ و ابگوشت تیلی گرمه 

پس اصلا تو غذا فلفل و ادویه نزن ک خیلی عصبیت میکنه.گرمی جات نخور.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤تیکر ب دنیا اومدن دختر نازم😘ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا

همراه گرمیجات چیزهای خنک بخور مثل عرق کاسنی عرق بید مشک چهار تخم شربت کن بخور هم برای تقویت اعصاب خوبه هم کاسنی خودش خون سازه شربت خاکشیر تازه شیرتو زیاد میکنه

ریشه شاطره هر شب دم کن هم خودت بخور هم به نوزادت بده با یه کوچولو نبات هم خنکه هم نفخ شیر  رو از بین میبره و شیرتو صاف میکنه و بچه دلدرد نمیشه من خودم بچه9 ماهه دارم بهش میدم

بعدم ترشی نخور که آشوب تو دل آدم میندازه 

1178