2703
2553
عنوان

وای هر چی گشتم نبود . ادامه شپش

543 بازدید | 60 پست

سلام مجدد من شیراز هستم هر جا گشتم شونه لیندا نیت نبود . رشک شپش ها نمیره . کسی هست کمک کنه بگه چجوری تهیش کنم ؟ تو رو خدا دارم روانی میشم . دیجی کالا پست واسه ۵ وم به بعده ‌‌ . بدبختم تا اون موقع

فقط تنها امیدم به زندگیم بچمه  . خدایا خودت مراقبش باش 
یه شامپو شپش هست از داروخانه بگیر. یه شونه ریز سبزرنگ باهاشونه. همون عالیه. مرتب بکش با همون

گرفتم هیچی از موهام نیمریزه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
همیشه خارش واسه شپش نیست که یه وقتا رشدموباعث خارش میشه

شپش یه دونه پیدا کردم الان رشک تو سرمه . خدا خیر نده به این رشکا نمیرن . خاک تو سر هر چی شپشه

2714

عزیزم دختر منم گرفته بود از مدرسه پارسال دهنم سرویس شد خدایی نه شامپو نه چیزی افاقه نکرد شامپو خاذجی ایرانی هیچی اصلا 

میدونی چیکار کردم ؟ سرشو با سس مایونز کلا انگار که رنگ مو میزارم سرش اونجوری مالیدم گذاشتم یک ساعت موند بعد بردم حمام شستم بعد شامپو زدم بعد با سرکه سفید شستم و شامپو زدم اوردم بیرون خشک که کردم موهاشو (اول ابشو گرفتم بعد اتو مو کشیدم ) بعدش روغن زدم (میتونی از عطاری بگیری روغن بادام .نارگیل .ارگان .گرچک.خرگوشک.هر  روغنی میشه فرقی نداره) زدم ب موهاش و با کلاه پلاستیکی پوشوندم نیم ساعت ک موند یه پارچه سفید پهن کردم رو پام سرشم گذاشتم رو پام دونه دونه رشک هارو جدا کردم .(به زور کنده میشن از مو و باید با ناخن بکشی و بندازی تو پلاستیکی لای دستمال کاغذی) 

چند بار تکرار کردم تا تموم شد .البته یک هفته کفایت میکنه بعدش دو سه روز یبار اینکار و کردم و تا یک ماه تا بیکار میشدم میزاشتم جلوم و لای موهاشو نگاه میکردم ک نمونه 

دهنم سرویس شد خدایی اخرش مدرسشو عوض کردم چون یه دانش اموز بود گرفته بود همه از اون میگرفتن و مادرش حاضر نمیشد اونو پاکسازی کنه 😰😰

عزیزم دختر منم گرفته بود از مدرسه پارسال دهنم سرویس شد خدایی نه شامپو نه چیزی افاقه نکرد شامپو خاذجی ...

همه این راه ها رو رفتم کسی نیست رشکا رو در بیاره

تا یک ماه درگیر رشک ها هستی باید با ناخن هات بکشیشون تا جدا بشن اونم بزور  شونه و فلان برا خود ...

وای کسی نیست در بیاره چیکار کنم

2706