2733
2734

هفته 40 بارداری ام. ولی اصلا درد ندارم. شب ها با اینکه دمای اتاق خنکه و شوهرم با لباس گرم لحاف میکشه ولی من روباز با یه لباس نازک میخوابم ولی بازم بیدار میشم میبینم موهام و سرم از عرق خیس شده انگار که دوش گرفتم. خطرناکه؟ نگران سلامت بچه ام. نکنه دیر شه؟ ممکنه من درد حس نکنم ولی بچه وارد کانال زایمان بشه؟ این هر شب عرق سرد کردن نشونه چیه؟ دکترم 1 فروردین وقت داده. خیلی نگرانم😢😢😢

دخترم تمام زندگیمه🙆

نگران نباش منم انقدر تو بارداری استرس و ترس داشتم متاسفانه روزهای حاملگیمو به بدترین حالت ممکن تبدیل کردم 

اصلا هیچی نیست دیرهم نشده فقط خودت و بزن به بیخیالی

بدون درد بچه نمیاد تو کانال زایمان 

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

عرق سرد؟🤔یا گرمتون میشه و عرق میکنین؟🤔اگه گرمتون میشه که چیزی نیس بخاطر سنگین شدنتونه،عرق سرد هم شاید بخاطر استرس باشه،من خودم اواخر هفته ۴۱ زایمان کردم ولی گرمن میشد همین که زایمان کردم و اومدم تو بخش داشتم میلرزیدم از سرما😐😂سرماهم خوردم😂نگران نباشین به سلامتی❤❤😍

🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش منم انقدر تو بارداری استرس و ترس داشتم متاسفانه روزهای حاملگیمو به بدترین حالت ممکن تبدیل ...

شما هم اینطوری عرق میکردین که موهاتون خیس بشه؟ من چند شبه اینطوری میشم

دخترم تمام زندگیمه🙆
2731

عزیزم منم مث توام زایمانموزدن 1فروردین ولی هیچ دردی ندارم همشم نگرانم نکنه موقع زایمانم بشه ومن نفهمم وخدای نکرده اتفاقی واسه بچه ام بیوفته منم شبازیرکولرمیخوابم نفس هم کم میارم

شما هم اینطوری عرق میکردین که موهاتون خیس بشه؟ من چند شبه اینطوری میشم

بله از استرسه

زن حامله هفته های اخر اینجوری میشه سریع گرم و سردش میشه بدنش بهم ریخته ست واسه هورمون ها

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
عرق سرد؟🤔یا گرمتون میشه و عرق میکنین؟🤔اگه گرمتون میشه که چیزی نیس بخاطر سنگین شدنتونه،عرق سرد هم ش ...

چون هوای اتاق خنکه و من رومو نمیکشم و لباس تابستونی میپوشم خودم گرمم نیست ولی سرم داغه و عرق میکنه

دخترم تمام زندگیمه🙆
2738
عزیزم منم مث توام زایمانموزدن 1فروردین ولی هیچ دردی ندارم همشم نگرانم نکنه موقع زایمانم بشه ومن نفهم ...

خیلی سخت میگذره این روزااااااا 😭😭

دخترم تمام زندگیمه🙆
2706