2726
عنوان

تورو خدا بیاید دارم سکته میکنم

461 بازدید | 34 پست

دوستان یکی از آشناها به بچش نوتروپیل میداد بعد کاردرمانش گفت تاثیری نداره بعده سه ماه دادن شربت نوتروپیل دیگه بهش نداد حالا بچش حالتای تشنج داره انگار ماله قطع داروه؟همسایمونه اومده پیشم خواهش کمک کنید

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی چه علائمی داره؟به اورژانس زنگ بزن راهنمایی میکنه

اورژانس چنده؟

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)

دوباره تاپیک بزن اسم دارو ها رو تو عنوان تاپیک بیار الان ما هیچ کدوم نمیتونیم کمک کنیم لا اقل کسی که اسم دارو ها رو شنیده باشه میاد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
یعنی چه علائمی داره؟به اورژانس زنگ بزن راهنمایی میکنه

دست و پاش میپره تو خواب

فقط ببرین بیمارستان تا مسئله ای پیش نیومده

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
2706