2703
2553
عنوان

جهیزیه خونه پسر اباد کنه و خونه پدر خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 158 پست
بخاطر بانكي بودنش زنش شدي؟ وقتي دل مرده س... و كارمند بانك ٤٠ ساله ميگه خونه ندارم با اون همه وامي ك ...

اونکه نه زیاد..من از پاییز خودم استخدام میشم..واسه همین میگم اگر عقد کرده بمونم هم دست بابام باز میشه هم خودم.۱۲۰ میلیونم میبرم

اونکه نه زیاد..من از پاییز خودم استخدام میشم..واسه همین میگم اگر عقد کرده بمونم هم دست بابام باز میش ...

به باباي بيچارت كه اصن فشار نيار. تو هم از باباي اون انتظار زيادي نداشته باش. از خودش همه چي بخواه. و خيلي هم عاديه اون بيشتر از تو بتونه جور كنه چون سنش بالاتره بيشتر وقت پول جمع كردن داشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به باباي بيچارت كه اصن فشار نيار. تو هم از باباي اون انتظار زيادي نداشته باش. از خودش همه چي بخواه. ...

منکه متاسفانه تا باحال پولی نداشتم..خدابابامو نگه داره

2720

گلم طرز برخورد با آدمها به موقعیت و شخص مقابل بستگی داره. منظورم اینه که هرچی میگه فوری نگو چشم. یه وقت اگه چیزی رو ازت میخاد که واقعا از تو و خانواده ت برنمیاد رودربایستی نکن واضح بهش بگو نمیتونیم نداریم نمیشه. اگه میبینی روی جهیزیه پافشاری میکنه رک بهش بگو همین قدر درتوانمه. بعدشم کسی که توقع جهیزیه سنگین داره باید جشن مفصل و طلای آنچنانی و..... برای عروس تدارک ببینه. اون این کار رو برات کرده؟ 

عزیزم اصلا برات مهم نباشه منم همین فکرا رو کردم البته من خانوادم خودشون سخت گرفتن و بیشتر از بودجه شون هزینه کردن بعدش تا دوسه سال تو سختی و بی پولی بودن خیلی پشیمونم😞

ضمنا هیچ خری هم نگفت دستشون دردنکنه

[QUOTE=84997463]طعنه ها رو چه کنم...من درسطح یه جهیزیه مهمولی مببرم نمیتونم همش مارک بخرم..وسایل برقیم تقریبن مارکن. ...[/QUOTEبا 50تومن چیا خریدی؟از کی شروع کردی خرید ؟

السلام علیک یا ضامن آهو یا امام رضا😍
2714
خخ رابطه جنسی..بوسمم که میکنه منت میزاره که ببین هرچی میگی گوش میدم دارم راضیت میکنم

😑😑😑😑😐😐😐😐 حاضری یه عمر با همچین مردی  زندگی کنی ؟

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم