2737
2734

سلام.میگم تا حالا شده رو درو با خانواده شوهر دعواتون بشه؟پسه جواب دادن بر اومدید؟براتون نتیجه ای هم داشت؟شوهرتون چیکار کرد اون وسط؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله،البته توهین نکردم اما صدامو بردم بالا چون اون به خودش اجازه توهین داد. هیچی شوهرمم عین ماست نگاه میکرد اومدم از خونشون بزنم بیرون جلومو گرفت!!!

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2728

برا خودم نه ولی دو نفر ک عروس خواهر شوهر بودن دیدم دعوای لفظی کردن خیلی بده جیغ و داد و گریهههههههه شوهرا هم نبودن بعدا طرف زنشون و گرفتن 

خدایا به خاطر فرشته های پاکی که بهم هدیه دادی شکرت👨‍👩‍👦‍👦🤰

بارها مادرشوهرم به ناحق باهام دعوا کرد. شوهرم بود و نبودش فرقی نداشت. هیچی نمیگفت لام تا کام حرف نمیزد. مبادا ننش غصه بخوره.

من خودم جواب میدادم. ولی چه فایده شوهرت که پشتت نباشه همه زبونشون روت دراز میشه

آره من یه بار دعوام شد حامله هم بودم انقدر جیغ زدم که همه میگفتن تورو خدا ساکت الان همسایه ها جمع میشن خواهر شوهرمم اومد دخالت کنه هرچی فحش بلد بودم بارش کردم برام آب قند آوردن☺☺

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
2738
آره من یه بار دعوام شد حامله هم بودم انقدر جیغ زدم که همه میگفتن تورو خدا ساکت خواهر شوهرمم اومد دخا ...

به مادر شوهرت؟؟😓😓😓

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

جا داشتن هزار بار دعوا داشته باشم ولی همیشه سکوت کردم و احترام خودمو حفظ کردم همیشه متنفر بودم حرمتها شکسته بشه.ولی کو قدر شناس تازه فک میکردن آب زیر کاهم🙄😏😑😐😶🤨🤔🤐😪😒

من با خواهرشوهر   جلو مادرشوهرم دعوای لفظی کردیم   مادرشوهرم گف در نبود من چیکار کردی  منم گفتم هیچی دو بار غذا پختم یه بار هم مامانم غذا فرستاده بود   خواهرشوهر سگ هار گف ادم خوبیو نمیگه  گفتم پرسیدین منم گفتم که بدونین   گف یعنی میگی ما نفهمیم؟؟ببین من سگم ها و...... فش بارون کرد    منم گفتم نیازی نیس بگی معلومه سگی و منم خودتی خودتی گفتم و محل رو ترک کردم    دیگه هم ادم حسابش نکردم     تا اینکه خودش مث سگ پشیمون اومد خونه ام هی میومد دست دراز میکرد که دست بدم باهاش سلام احوال پرسی کنیم

2706