2726

چه رسمای مزخرفی دارید آخه

یک میلیون به کارمندا عیدی میدن،شما بابد یه چیزی روش بذاری تقسیمش کنی بین خواهرا و مادرا،اونم تو این شرایط اقتصادی،که چی؟؟؟؟جمع کنید این رسمای دستوپاگیر و اعصاب خورد کن رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه رسمای مزخرفی دارید آخه یک میلیون به کارمندا عیدی میدن،شما بابد یه چیزی روش بذاری تقسیمش کنی بین ...

ما خانوادگي يه اعتقادي داريم، هر قدر بدي خيليي خيليي بيشترش بهت برميگرده. و جزو قوانين انرژي هست. بايد بذاري انرژي جريان داشته باشه نبايد بلوكش كني تو خودت. دست و دل باز باش و بده و از اون طرف برات ميريزه. تو خانواده ما كه به شدت اتفاق ميوفته 

2728
ما خانوادگي يه اعتقادي داريم، هر قدر بدي خيليي خيليي بيشترش بهت برميگرده. و جزو قوانين انرژي هست. با ...

قبلنا یعنی اوایل ازدواج میدادم بهشون و انرژی هم دریافت نکردم والا توعید ب خونواده شوهر با بچه هاشون و...حدود ۳۰۰ عیدی میدادیم و بجز ی جفت جوراب دریافت نکردم درین ۱۰ سالی که عروسشونم

ما خانوادگي يه اعتقادي داريم، هر قدر بدي خيليي خيليي بيشترش بهت برميگرده. و جزو قوانين انرژي هست. با ...

من که ندیدم

هر چی بیشتر به خونواده شوهر دادم 

چیزی بیشتر بهم نماسیده 😀😀

😂😂😂😂😂 

عزیزم اونی که داری میگی رد مال هست نه عیدی بردن برای خواهر شوهر

شما اگر به نیازمند بصورت ناشناس کمک کنی بر میگرده توی زندگیت ،شما اول ببین چیزی که میگی به چی تعلق میگیره بعد بگو

😂😂😂😂😂  عزیزم اونی که داری میگی رد مال هست نه عیدی بردن برای خواهر شوهر شما اگر به نیازمن ...

نه مطلقن. قرار نيست حتمن نيازمنذ باشه. منظور جريان ازاد انرژي و پول هست. به خانواده و دوست و اشنا و غريبه و... اين همه نذري كه تو فرهنگمون داريم و... كمك به نيازمند جدا. غير از اون حرف من دست و دلبازيه. يه نگاه به اطراف بندازي متوجه ميشي دست و دل بازا هميشه بهترين سفره رو دارن و خسيسا حتي سفره خودشونم كوچيكه... تو همون دينم بخواي نگاه كني گفته چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرامه.. همچين چيزي :)) 

يه موضوع ديگه اينه كه چيپ نباشيم. اين خيلي مهم تر از سخاوتمند بودنه 😊 

و البته ميدونم همه اين شانسو نداشتن چشم و دل سير بزرگ شن. مطمئنن نميشه قضاوت كرد ادمارو وقتي همه با يه تجربه بزرگ نشدن :))