1147
1226
ما خانوادگي يه اعتقادي داريم، هر قدر بدي خيليي خيليي بيشترش بهت برميگرده. و جزو قوانين انرژي هست. با ...

من که ندیدم

هر چی بیشتر به خونواده شوهر دادم 

چیزی بیشتر بهم نماسیده 😀😀

ما خانوادگي يه اعتقادي داريم، هر قدر بدي خيليي خيليي بيشترش بهت برميگرده. و جزو قوانين انرژي هست. با ...

😂😂😂😂😂 

عزیزم اونی که داری میگی رد مال هست نه عیدی بردن برای خواهر شوهر

شما اگر به نیازمند بصورت ناشناس کمک کنی بر میگرده توی زندگیت ،شما اول ببین چیزی که میگی به چی تعلق میگیره بعد بگو

میشه دعا کنید مشکلم حل بشه؟خدا واستون خیر بخواد
من که ندیدم هر چی بیشتر به خونواده شوهر دادم  چیزی بیشتر بهم نماسیده 😀😀

عزیزم ایشون اشتباه میکنه و همچین چیزی وجود نداره در مورد عیدی بردن برای کسی که نیازی نداره

میشه دعا کنید مشکلم حل بشه؟خدا واستون خیر بخواد

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

😂😂😂😂😂  عزیزم اونی که داری میگی رد مال هست نه عیدی بردن برای خواهر شوهر شما اگر به نیازمن ...

نه مطلقن. قرار نيست حتمن نيازمنذ باشه. منظور جريان ازاد انرژي و پول هست. به خانواده و دوست و اشنا و غريبه و... اين همه نذري كه تو فرهنگمون داريم و... كمك به نيازمند جدا. غير از اون حرف من دست و دلبازيه. يه نگاه به اطراف بندازي متوجه ميشي دست و دل بازا هميشه بهترين سفره رو دارن و خسيسا حتي سفره خودشونم كوچيكه... تو همون دينم بخواي نگاه كني گفته چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرامه.. همچين چيزي :)) 

1156

يه موضوع ديگه اينه كه چيپ نباشيم. اين خيلي مهم تر از سخاوتمند بودنه 😊 

و البته ميدونم همه اين شانسو نداشتن چشم و دل سير بزرگ شن. مطمئنن نميشه قضاوت كرد ادمارو وقتي همه با يه تجربه بزرگ نشدن :))