2726
عنوان

امان از این خرافات

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 45 پست
همینکه به تمسخر نوشتید یعنی توهین عزیزم

فقط نظرمو گفتم.هر کس یه عقیده ای داره دیگ.پس شمام به عقیده من احترام بذار.ب هر حال اگ کسی ناراحت شده معذرت میخوام❤

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
واقعا جای تاسف داره که هنوز احترام گذاشتنم یاد نگرفتیم

به کسی بی احترامی نکردم و فقط نظرمو گفتم.تحمل نظر خلاف میلتونو داشته باشین.اگ ناراحتت کردم عذر میخوام❤

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط نظرمو گفتم.هر کس یه عقیده ای داره دیگ.پس شمام به عقیده من احترام بذار.ب هر حال اگ کسی ناراحت شده ...

😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
به کسی بی احترامی نکردم و فقط نظرمو گفتم.تحمل نظر خلاف میلتونو داشته باشین.اگ ناراحتت کردم عذر میخوا ...

عزیزم نیاز به عذر خواهی نیست، اما دوست گلم خلاف میل با بیان این که یکسری چیزها واقعا وجود داره و نمی پذیرن به هر دلیل بعضی از افراد واقعا جالب نیست و اندکی جای تامل داره، قرانی که به همین راحتی من شیعه از کنارش می گذرم در کشورهایی نظیر امریکا در مسایل علمیش بحث میشه انقد پر محتوا و متاسفانه ما بهره نمی بریم 

2728
ای وای اینه !! تو دیگه کارت تمومه دیگه هیچ وقت اون ادم سابق نمیشی    

حوصله بحث راجع به حقایقی که به نظر خیلیها خرافاته رو ندارم یعنی بیشتر جرات باز کردن حرف رو اما چون راجع به ایرانیها گفتی فقط ازت میپرسم علت این همه سال جنگ اسراییل با کل دنیا سر منطقه اورشلیم رو میدونی ؟ 

کدوم فرهنگ و تمدن؟😆😆

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

من بشدت منطقی ام ولی بچشم شور واقعا ایمان دارم چون از نزدیک دیدم خاهر کوچولوی خوشگل و نازم بشدت چشمش شوره البته ناخاسته س ها از ی کسی یا ی چیزی خوشش بیاد ی بلایی سر اون چیز یا کس میاد حتما😅و بارها این اتفاق افتاده وخودش خیلی ناراحت میشه...حالا تا از ی چیزی خوشش میاد سریع واسش سه تا صلوات میفرسته و یه آیت الکرسی میخونه ک بلایی سرش نیاد😅قربونش برم❤

واقعا ؟؟؟ من از فردا میخوام راه بیوفتم تو خیابون همه رو چشم بزنم جمعیت تهران خیلی زیاد شده خسته شدم ...

😕😕😕😕بامزه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
من بشدت منطقی ام ولی بچشم شور واقعا ایمان دارم چون از نزدیک دیدم خاهر کوچولوی خوشگل و نازم بشدت چشمش ...

بگو از یه چیزی ک تعجب میکنه یا خوشش میاد ذکر لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم رو بگه امام صادق فرمودن برلی چشم زخم خوبه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706