2726
عنوان

خانوما بیاید+عکس

311 بازدید | 14 پست

عکس از سفره های هفت سین امسال یا پارسالتون بزارید

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش

دوستان تورو خدا واسه مامانبزرگم 

نفری ۳ تا حمد یا یک حمد بخونین 

دیشب رفته تو کمااا ایست قلبی کرده 

سطح هوشیاریش ۳ 

خاهش میکنم

هرکس میخونه بهم بگه و لایک کنه

لطفا برام بخونین 

منم براتون دعا میکنم 

دعا در حق دیگران ده برابر به خودتون و خانوادتون بر میگرده

پوووف کی میشه این عید هم بیاد برع تموم بشه این سفره هفت سین و اینا 😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایده بگیریم

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش
2728
ایده بگیریم

جووون 😁😍❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

خیلی خیلی خیلی لایک 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
خیلی خیلی خیلی لایک 

😁❤❤❤

دوستان تورو خدا واسه مامانبزرگم  نفری ۳ تا حمد یا یک حمد بخونین  دیشب رفته تو کمااا ایست ...

عزیزم خوندم توهم براپسرم دعاکن فرداخوب بشه،،،ترسیده😔وهمچنین بابام ناراحتی قلبی داره دعاکن زودی خوب بشن مرسی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
سر ولنتاین که یه رسم واراداتی نامتناسب با فرهنگ ماست از یه ماه قبلش ترکونده بودن اینجا رو، الان هفت ...

ربطی ب جا تنگ کردن نیس والا برا اونم همین گفتم ک زود تموم بشه ادم راحت بشه 

من چون دوسال عزیزم دم عید از دست دادم و اینا ی کم دلم میگیره همش هم اینجا پرشده از این چیزا منم شبا میام ک نبینم بازم هس

من هنوز کامل نچیدم

همونم بزاری خوبه

چراامسال ازعیدبدم میادقبلنالحظه شماری میکردم اما دلم میخواد زودی عیدتموم بشه بره😒😒

چون پول نیست

2706