2726
عنوان

شوهر باحال، 😂

4528 بازدید | 40 پست

در چ حالید!!؟؟ الان من شوهرمممم خواب بود حدودا ی ساعتی میشه خوابیده و تقریبا خوابش عمیق شده بود یهو بهم گفت چی خبر خانووووم هم ترسیدم هم خندم گرفت بعد من گفتم هیچی بی خواب شدم بوسم کرد دوباره خوابید 😂😂😂😂 خدایا هنوز تو شکم 

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی باحاله شوهر منم این کارو میکنه بعد تازه بیخواب تر میشم از ذوقمرگی  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

شوهر من که داشت ویس گوش میداد منم صداش میزدم عشقم اقایی دیدم جواب نمیده دستمو زدم ب دستش یهو از خواب بیدار شد گف عه ترسیدم قلبم داره تند میزنه از ترس چرا اینجور میکنی خخخ

یکی از دوستام شوهرش خیلی مهربونه ولی تو خواب دست بزن داره یعنی تا میخوابه شروع میکنه زنشو کتک میزنه ...

واا :)) معلومه خیلی داره خودشو کنترل میکنه وگرنه ناخواداگاهش عصبانیه  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706