2703
2553

من یکم دلم اینا درد میکرد

بعد چون شیر تاریخ گذشته به اشتباه خوردم ممکنه از اون باشه

حالا امشب رفت درمان سرویسیت خرید

بخاطر ترشحای گاه و بی گاهم و دل درد الان

ازیترو ۲ تا و مترونیدازول و یکی دیگه 

خودش خورد

منم وا داشت بخورم

حالا معدم درد گرفته

میگه بیمار به حرف پزشکش گوش میده

خیلی سنگین بود تحمیل این دوز انتی بیوتیک😫😫😫

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان چی شد؟! من نفهمیدم چی میگی؟! من خواهرم پزشکه هر دارویی میگه میخورم و حرف گوش میدم

من حرفشو گوش نمیدم ب زور کرد تو حلقم

الان معده درد گرفتم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

من برادر شوهرم پزشکه 

دوروز پیش دختر من سر شیرمسمو شده 

و گفته فقط ب سیب بخوره و کته و مرغ ابپز بدون روغن 

هر هشت ساعت راین تیدن

الان خدا روشکر خوبه

خدايا آن ده ,كه آن به

مادرم پزشک هستن دخترجان مترونیدارزول خیلی سنگینه انگار اجر خورده باشی نگران نباش فردا حالت خوب می ...

اره واقعا

اجر خوب کلمه ایه براش

2714
مایعات زیاد بخور.سعی کن نیم ساعت دراز نکشی.چیرای شیرین بخور.

اره برم یکم یکاری کنم بره پایین لامصب