1147
44

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
1194
اصلا نزاری دهنش خشک شه یه سر شیر و اب و ابمیوه بهش بده . راستی هندونه براش بگیر . هم شیرینه هم اب بد ...

فردا به بابا ش میگم براش بگیره اتفاق انقدر هندونه دوست داره به زبون خودش بهش میگه هنه😍

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۷ وزن هدف ۶۰

ببخشید میدونم بی ربطه ولی چطور از شیر گرفتینش؟ مشکلی با خوابش ندارین؟ پسر من 16 ماهشه فقط با شیر خوابش میبره یا باید راهش ببرم تا بخوابه تازه تا صبحم صد دفعه بیدار میشه خستم کرده

1184

منم میخاستم دخترمو از شیر بگیرم تا قبل عید هیجده ماه و نیمشه کاملا هردو آماده بودیم چون به مرور کمش کرده بودم و خودشم کم میخورد شیرشبشم گرفته بودم اما واکسن که زدم دوباره وابسته شده و دیگه نشد بگیرمش الان باز داره کم کم خودش نمیخوره و بیشتر خوراکی دوس داره ولی بعلا رفت تا بعد عید. من فک میکنم تدریجی بگیری از شیر هردو طرف راحتتر کنار بیان

از این پس، مخاطب خاص شعرهای من هستی، دخترک ماه روی من . کاربر قدیمیم اما اطلاعاتم رو فراموش کردم و مدتی خواننده ی خاموش بودم...
ببخشید میدونم بی ربطه ولی چطور از شیر گرفتینش؟ مشکلی با خوابش ندارین؟ پسر من 16 ماهشه فقط با شیر خوا ...

به مرور بگیرش. منم دخترم با شیر فقط میخابید و از 15 ماهگی عادتش دادم که بدون شیر بخابه سخته اما شدنیه بعد شیر شبش رو هم به مرور کم کن یعنی بجاش آب بده بهش. البته شب کامل سیرش کن 

از این پس، مخاطب خاص شعرهای من هستی، دخترک ماه روی من . کاربر قدیمیم اما اطلاعاتم رو فراموش کردم و مدتی خواننده ی خاموش بودم...
عزیزم میشه لطفا ی توضیح کامل بدی ک چطوری گرفتیش و اینکه شیر خودت چطور خشک شد؟؟؟ آخ من بی تجربم میخوا ...

من انقدر شیر میخورد سر سینه هام همش زخم بود بهش لاک زدم گفتم اوخ شده

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۷ وزن هدف ۶۰