2726
عنوان

پدر شوهر دهن مفت

645 بازدید | 27 پست

بچه ها بنظرتون بهترین راه کدومه ، غروب پدرشوهرم به شوهرم زنگ زد اونم گفت حوصلشو ندارم جواب نداد ، بعدش سریع مادرشوهرم به من زنگ زد منم گوشی رو دادم به دخترم جواب بده ، اونم گفته بود کارت عروسی براتون فرستادن گوشی رو بده به مامانت ، یه خورده که باهاش حرف زدم گفت شوهرم میخواد باهات حرف بزنه ، پدرشوهر دیوانه میگفت تو اصلا ما رو دعوت نمیکنی خونت ، گفتم وا خب خونه پسرتونه خودتون بیاین ، بعدش گفت ما نمیگیم که برای شام دعوت کنی ، همینطوری ام یه زنگ نمیزنین دعوت کنین ، پاک زده بود به سرش پیرمرد خل و چل ، منم گفتم خواهرم خانواده شوهرش هفته ای دوبار میرن خونه شون ، باید براتون کارت دعوت بفرستم خب بیاین گردن خوردتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فك كنم تو جاري مني😂تا اينجا كه خودش بودي

مادر شوهر پدر شوهرم همش از اينكه دعوتشون نميكنه و بي تشخيصه مينالن

اسم كوچيكت چيه؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

شما هم ک در جواب حاضری چیزی کم نذاشتید 😊

می تونستید محترمانه تر و مهربون تر جواب پیرمرد رو بدید  ک هم عزیزتر شید  و هم  ایشون آروم شن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

نمیدونم چرا پدر شوهرا جدیدا انقدر مادر شوهر بازی در میارن🤨

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
والا عزیزم خیلی بد حرف میزنی اون بیچاره که چیزی نگفته خب دعوت کن 

عزیزم شما که از چیزی خبر نداری ، انگار خودشون خیلی رسم و رسوم و بجا میارن که حالا من ، آخه من تک عروسم برا همین فقط چشمشون دنبال کارای منه

چرا اینجور حرف میرنی

واقعا دعوت نمیکنی؟

خب حق دارن 

تو الان خودت جایی دعوت نشی میری؟

من که خونه مادرشوهرم از سه بار دوبترشو خودشون دعوت میکنن 

اصلشم همیننه 

یه بار ادم خودش میاد ولی بعد انتظار داره احترامش کنو دعوتش کنن

تازه باید بهترینا رو به نظرم جلوشون بزازی 

خدايا آن ده ,كه آن به

خب پدرشوهرمنم تابحال بدون دعوت خونه هیچکدوم ازپسراش نرفته،چون غرور داره ونمیخوادفردا چارتاعروس بی چاک ودهن بگن بدون دعوت میادمیشینه میخوره ومیره،حالااگه بدون دعوت میومدکه حتماازسقف آویزونش میکردی بیچاره رو😐

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2706