2703
2553
عنوان

بیاید عکسسس دارم😍😍😍++عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 97 پست
اره عزیزم میتونی از این شلوارای قد ۹۰ بگیر،زیرش ب شومیز ک ب رنگ مانتوت بخوره بپوش،جلو مانتوتو باز م ...

نه بالای زانومه قدم بلنده

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دلم میخاست مانتوم استینش ازین گیپور دارا میشد 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من ۲۷ ام

اها،ممنون‌دوستم کمکم‌کردی ،

خب اشکال نداره با ی شلوار کرم میتونی بپوشیش خوب میشه☺️

شلوار کرم بگیرم یا مشکی

شلوار کرم بگیرم یا مشکی

کرم بگیر بنظرم

اون کالجیم ک میخوای بگیری با کیفت ست کن

اگه کرم نشد شلوار،مشکی بگیر

کرم با روسریت سته

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2714
فدات😘سال خوبی داشته باشی

مرسی همچنین خیلی گلییی

کرم بگیر بنظرم اون کالجیم ک میخوای بگیری با کیفت ست کن اگه کرم نشد شلوار،مشکی بگیر کرم با روسریت ...

اها مچکرم

مبارکه قشنگه😍. میخواستی امسال تیپ اسپرت نزنی، کیف و کفش و مانتوت که خوبه کلاسیکه یا مجلسیه. فقط به جای شلوار لی، یه شلوار مشکی تنگ بخر با اینا بپوش

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
مبارکه قشنگه😍. میخواستی امسال تیپ اسپرت نزنی، کیف و کفش و مانتوت که خوبه کلاسیکه یا مجلسیه. فقط به ...

اتفاقا شلوار مشکی لی دارم ولی پارچه ای بهتره 

اتفاقا شلوار مشکی لی دارم ولی پارچه ای بهتره 

اره پارچه ای یا کتان مجلسی تره با این لباسات بیشتر میاد😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2706