2726
عنوان

بیاید عکسسس دارم😍😍😍++عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم همش نازه مبارکت باشه چون پست اول هم گذاشتی باز تکرار میکنم خیلی نازه شب بخیر پس ...

ممنون عززیزمم

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728
چقد لاکچری چنتا شلوار😐😐😐🙄🙄🙄مبارکت باشن عزیزم... ولی اسپرتم نیست زیاد

شلوارارو همشو اسفند ماه خریدم دوتا شو پوشیدم 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

روسری دومی.شلوار وسطی😁

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
منم ندوست😖

خوبی عزیزم چ خبرا

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
مبارکت باشه...کیفت رو چن خریدی؟؟

۸۵

چقدر سن داری حالا دنباله مجلسی بودی؟؟؟

من ۲۳

2706