2726
عنوان

بیاید عکسسس دارم😍😍😍++عکسسسس

1275 بازدید | 97 پست

یه توضیحی بدم درمورد لباسام 

من دلم میخاست امسال یکم تیپم مجلسی بشه ولی انگار اسپرت شده

لطفا شمام راهنمایی کنید چیو با چی بپوشم

درمورد کفشام که من همیشه اسپرت میپوشم‌ن ازون اسپرتای زشت مثا کالج و کتونیای خوش فرم 

حالا امسال اینو خریدم 

ولی ب تیپم نمیاد یه دونه کالج خیلی خوشکلم دیدم ک فردا میخرم 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مانتومم دوس ندارم چون سلیقه من نبود 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728

عزیزم همش نازه مبارکت باشه

چون پست اول هم گذاشتی باز تکرار میکنم خیلی نازه

شب بخیر

پست اول...خیلی نازه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
مانتومم دوس ندارم چون سلیقه من نبود 

منم ندوست😖

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
مبارکه 😍روسریت از مال منه

روسری قواره بزرگ میخام بخرم عزیزم اینا واس توخونس

2706