2726
عنوان

دستم همش جراحت پیدا میکنه

96 بازدید | 13 پست

بدون اینکه بخوام ببرمش یهو میبینم موقع اب زدن میسوزه..میبینم انگشتام بعضی جاهاش انگار بریده...تابحال براتون پیش اومده؟ ممکنه بخاطرحساسیت ب اب یا مایع ظرف شویی باشه؟ 

تازه انگشت شت پامم پوستش ریش ریش شده..دلیلشو میدونید؟

دست نمیکشی رو سینکت.؟ واسه من اینطوری میشد متوجه شدم سینکم یه قسمتش تیزه دستمو می‌بره بدون اینکه متو ...

نه..حس میکنم حساسیت ب مایع ظرف شویی یا کلا ب آبه..ولی عجیبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه منم  پریل فک کنم باشه....چون تموم شد اتداختیمش.. چهار لیتری..جاش آبی نفتی بود

پریل ب بعضیا نمیسازه گلم یه مقدار قویه.با دستکش استفاده کن یا مایع ظرفشویی تو عوض کن. من تاژ میگیرم خیلی ملایمه اذیتم نکرده. اون مایع پلاتینیوم اوه هم خوبه عطر خوبیم داره

👨‍👩‍👦‍👦
وقتی زخم خیلی اب بهش بخوره .. اب میره داخلش و‌عفونت میکنه.. اون ورمه احتمالا از اونه.. 

اهااان.

خاک تو سرم چسب زدم بعد پاشدم رفتم حموم 

حالا دخترمم بردم حموم.

هیچ یادم نبود.

الان چیکار کنم خودش خوب میشه یا برم دکتر 

تظاهر میکنم به زندگی کردن
اهااان. خاک تو سرم چسب زدم بعد پاشدم رفتم حموم  حالا دخترمم بردم حموم. هیچ یادم نبود. الان ...

ای وای خیلی تو اب زدی ک... احتمالا تا چند روزی درد داری تا خوب بشه ولی بری دکتر یه دارویی خشک کننده ای پمادی چیزی میده زودتر بهبود پیدا میکنه.. اینجوری با این دردش کارای خونه هم بسختی انجام میدی‌.

👨‍👩‍👦‍👦