1147
44

خواهش میکنم ببرش روانشناس کودکان

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
دیگه چه دکاری میتونم ببرم؟

درسته که حرف نمیتونه بزنه اما روانشناس کودکان زبونشو میفهمه وقتی میبینش حالتاشو بگی میفهمه شاید مشکلی داره دخترت شاید از چیزی ترسیده. 

تحقیق کن ببین مشاورهایی که واسه سن پایینتر هم بتونن کار کنن. فکر کنم مرکز یا چیزی داشته باشه کارهای مربوط به کودکان

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1189
عزیزم خواهش میکنم بگو چیه مشکلش

ببخشید عزیزم دیر جواب دادم مشکل خاصی نیس تو نت سرچ کن یجور اختلال خوابه اصلا بعدش هیچی یادش نمیاد پسر منم اینطور بردم دکتر بهم گفت هیچی نیس فقط اون لحظه ک گریه میکنه آرو کنارش حرف بزنید محکم بغلش نکنید وقتایی ک خیلی خسته بشن اینجور میشن

1179